Vakaras – labiausiai laukiamas paros metas, kai grįžtame namo po darbų, leidžiame laiką su šeima ir, žinoma, mėgaujamės pačia gardžiausia vakariene. Kad vakarienės patiekalai jūsų nenuviltų, rekomenduojama skirti šiek tiek laiko bei pasigaminti kažką naujo ir skanaus.

Puikiai suprantama, kad grįžus po sunkios darbo dienos, nesinori per ilgai užsisukti virtuvėje. Dėl šios priežasties paruošėme nesunkiai pagaminamus, bet itin skanius ir maistingus vakarienės receptus, kurie patiks net ir patiems išrankiausiems. Į vakarienės ruošimo procesą drąsiai įtraukite visus šeimos narius, ypač vaikus – juk drauge gaminti visada smagiau!

Leiskitės į magišką skonio kelionę drauge, o kad gaminimo procesas neprailgtų – štai įdomūs IKI receptai vakarienei.

 

Kaip išsirinkti receptą vakarienei?

  • Įvertinkite savo maisto poreikius ir skonį. Pavyzdžiui, jei norite sočios ir šiltos vakarienės, niekada neprašausite pro šalį pasirinkę sriubą ar mėsos troškinį, o jei labiau norisi lengvo maisto, galite pasigaminti įvairių maistingų salotų. Gal jūsų mityba yra vegetariška, begliutenė ar ketogeninė? Tokiu atveju taip pat labai atidžiai rinkitės tinkamą receptą, pagal atrinktus maisto produktus.
  • Įvertinkite savo maisto gaminimo įgūdžius ir tai, kiek laiko galite skirti vakarienės gamybai. Kai laiko labai mažai, rinkitės greitai paruošiamus receptus, pavyzdžiui, makaronų patiekalus.
  • Rinkitės receptą, kuriame siūlomi maisto produktai pagal sezoną. Sezoniniai produktai visada skanesni, šviežesni, turi didesnę maistinę vertę, o dažniausiai dar ir pigesni. Taigi, vasaros metu drąsiai rinkitės įvairias salotas ar bulvių patiekalus, o šaltuoju sezonu galite išmėginti patiekalus su raugintomis ar marinuotomis daržovėmis.
  • Nebijokite eksperimentuoti ir išmėginti kitų kultūrų patiekalus. Išbandykite naujus receptus, kurie siūlo skirtingus skonius ir net gali nukelti jus į kitą pasaulio kraštą. Tai suteiks gaminimo procesui naujos patirties ir labai praturtins jūsų virtuvės meniu.

 

Vakarienės gaminimas – pats įdomiausias laikas, suteikiantis progą eksperimentuoti su skirtingais ingredientais ir skoniais. Tereikia nepamiršti, kad geri vakarienės receptai turėtų būti ne tik sotūs, maistingi, bet ir nesunkiai paruošiami.

Mūsų siūlomi receptai vakarienei pritaikomi prie įvairių mitybos poreikių ir pageidavimų. Skaniai pavakarieniavę, ne tik lengviau užmigsite, bet ir tinkamai pailsėsite nakties metu, o tai labai svarbu naujos dienos pradžiai.

Kartu su IKI gimsta skaniausios maisto idėjos!