Pusryčiai – pats svarbiausias dienos maistas. Kiekvienas sveikos mitybos ir sporto specialistas pritaria, kad pavalgyti ryte būtina – nors ir nedaug. Ryte pasimėgavę tinkamai subalansuotu maistu, jausitės sotūs ir energingi iki pat pietų.

Puikiai suprantame, kad didžiausia problema – galvojimas, ką pasigaminti. Gera žinia ta, kad pusryčių patiekalai gali būti labai greiti, paprasti, bet ne prasti. O, kai trūksta idėjų, ką valgyti rytais, į pagalbą atskuba IKI pusryčių receptai.

Ar rytais tikrai būtina pusryčiauti?

Nemaža dalis žmonių vis dar atsisako valgyti pusryčius. Neretai taip nutinka dėl netinkamai susiformavusių įpročių, bet vis tik dažniausia problema – laiko stoka. Čia rasite greitai pagaminamų patiekalų idėjų, kurios tikrai neatims daug jūsų laiko ryte.

Mitybos specialistai rekomenduoja nepraleisti pusryčių, nes nuo jų priklauso visos dienos produktyvumas, energija ir nuotaika. Be to, kasdien praleidžiant pusryčius, vėliau dažnai atsiranda įvairių sveikatos problemų, taip pat rizikuojama persivalgyti antroje dienos pusėje.

Kodėl pusryčiai yra naudingi jūsų išvaizdai ir sveikatai?

  • Didina energiją ir gerina nuotaiką. Pusryčiai po nakties miego suteikia daug energijos ir leidžia žvaliai pradėti naują dieną.
  • Gerina darbingumą ir koncentraciją. Tinkamai subalansuoti pusryčių patiekalai, kuriuose netrūksta angliavandenių, baltymų ir sveikųjų riebalų, gerina smegenų funkcijas ir koncentraciją.
  • Pagreitina medžiagų apykaitą ir padeda palaikyti tinkamą kūno svorį. Greita medžiagų apykaita yra labai svarbi organizmo sveikatai ir padeda palaikyti dailias kūno formas.
  • Užkerta kelią persivalgymui. Pavalgius pusryčius, kuriuose netrūksta visų reikalingų maistinių medžiagų, tikėtina, kad dienos eigoje didelio alkio nejausite.
  • Skatina sveikus valgymo įpročius ir gerina bendrą savijautą. Pradėjus valgyti rytais, neretai atsiranda ir daugiau sveikos gyvensenos įpročių, kurie ilgainiui labai pagerina savijautą.

Kad netektų sukti galvos, ką pasigaminti rytais, dalinamės maistingais ir greitai paruošiamais pusryčių receptais, kurie patiks net ir patiems išrankiausiems bei neleis per ilgai užsisukti virtuvėje. Įdomūs pusryčių receptai, paslaptingi ingredientai ir netikėti skonio atradimai leis iš naujo pamilti kiekvieną naujos dienos rytą.

Išbandykite naujus skonius kartu su IKI!