Tvarūs produktai

IKI didelį dėmesį skiria sveikesniems vartotojų pasirinkimams formuoti, kruopščiai kurdama produktus, kurie yra be žalingų priedų ir kitų kenksmingų medžiagų. Įmonė puoselėja stiprius ryšius ir glaudžiai bendradarbiauja su tiekėjais – taip užtikrinamas griežtas aukštų aplinkos ir socialinių reikalavimų laikymasis, ypač privataus ženklo produktų kūrimo atveju.

IKI yra įsipareigojusi kasmet patikrinti bent 95% privataus ženklo produktų kokybę ir poveikį sveikatai. 2023 m. šis rodiklis siekė 99%. IKI privataus ženklo produktams taikomos itin griežtos kontrolės priemonės. Pvz., IKI vaisiai ir daržovės yra tiriami siekiant aptikti net 320 skirtingų pesticidų rūšių likučius.

IKI perka tik „Roundtable on Sustainable Palm Oil“ (RSPO) sertifikuotą palmių aliejų. Jis naudojamas ir konditerijoje, ir gaminant IKI privataus prekės ženklo produktus.

IKI neparduoda jonizuojančiąja spinduliuote apdorotų maisto produktų ar ingredientų, įskaitant privataus ir išskirtinio prekės ženklo produktus bei tiesiogiai importuojamus produktus. Todėl IKI produktų nereikia ženklinti, nurodant, kad jie buvo apdoroti jonizuojančiaisiais spinduliais.

Privataus ir išskirtinio prekės ženklų produktuose IKI įsipareigoja nenaudoti dažiklių, tokių kaip E110, E104, E122, E129, E102 ir E124. IKI natūrali kosmetika ir importuoti produktai, pagaminti įmonei „REWE International AG“, yra be alergizuojančių kvapų ir tam tikrų konservantų, taip užtikrinant vartotojų saugumą.

IKI kulinariniuose produktuose tik be antibiotikų augintą vištieną ir nenaudoja narvuose laikomų vištų kiaušinių. Mūsų kiaušinių tiekėjai privalo laikytis mūsų patvirtintos kontrolės sistemos. IKI siekdama užtikrinti gyvūnų gerovę, iki 2025 m. yra numačiusi pašalinti narvuose laikomų vištų kiaušinius iš visų produktų asortimento.

IKI tiekėjai įsipareigoja tiekti privataus prekės ženklo produktus, kuriuose nėra tokių ingredientų, įskaitant priedus, kaip kvapiosios medžiagos, tirpikliai ir kt., kurie išgauti iš genetiškai modifikuotų organizmų (GMO). Taip pat šie produktai patys negali būti GMO, todėl jiems netaikomas produktų žymėjimo reikalavimas, kaip nurodyta tarptautiniame reguliavime (Direktyva (EB) Nr. 1829/2003 ir (EB) Nr. 1830/2003).