Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės www.iki.lt interneto svetainėje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra IKI Lietuva, UAB, kodas 110193723, Pilaitės pr. 42, 06222 Vilnius. Tel. 8 800 11 454 el.p. [email protected]


Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Statistiniai duomenys apie naršymą svetainėje

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia – https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.


Slapukai

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į Jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.


Kaip naudojame slapukus?

Mūsų svetainės puslapiai naudoja slapukus, kad:

  • atpažintų, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs,
  • nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose.

Taip pat svetainė suteikia prieigą prie mūsų partnerių slapukų:

  • Ad form ir Google slapukai naudojami elgesiu pagrįstos rinkodaros tikslais, t.y. tam kad galėtume pateikti Jums pritaikytą reklamą,
  • Cloudflare slapukai naudojami interneto svetainės naudojimo saugumui užtikrinti,
  • Issuu slapukai naudojami kad pateiktume jums elektroninius leidinius skaityti savo svetainėje,
  • Google slapukai naudojami statistinei informacijai apie Jūsų naršymą svetainėje rinkti.
  • HotJar ir LuckyOrange slapukai naudojami analizuoti, kaip vartotojai sąveikauja su svetaine ir su kokiomis problemomis susiduria naršydami. Platesnę informaciją apie šią funkciją ir jos privatumą galite rasti čia.


Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti. Be to, ištrynus ar išjungus slapukus, kiekvieną kartą apsilankius svetainėje bus rodomas slapukų sutikimo tekstas.
Išsamesnės informacijos, kaip ištrinti slapukus ir kaip pakeisti naršyklių nustatymus, kad slapukai nebūtų įrašomi, galite rasti čia:


Kam ir kodėl perduodame Jūsų informaciją?

Jūsų duomenis gali peržiūrėti mūsų darbuotojai, atsakingi už interneto svetainės tobulinimą ir priežiūrą, taip pat IKI lojalumo programos vykdymą.

Jūsų naršymo svetainėje statistinius duomenis saugo mūsų partneriai Google, Inc., o saugumo tikslais – Cloudflare, Inc., kurie veikia ne Europos Sąjungoje, t.y. JAV. Dėl Jūsų duomenų perdavimo į JAV esame sudarę sutartis su šiais partneriais pagal ES Komisijos patvirtintas standartines sąlygas. Su šių sutarčių sąlygomis galite susipažinti atvykę į mūsų centrinį biurą.

IKI Premija lojalumo kortelės duomenis, kuriuos pateikiame Jums per interneto svetainės IKI Premija savitarnos skyrių, tvarko mūsų pasitelktas lojalumo kortelių informacinės sistemos tiekėjas. Prie registracijos IKI Premija savitarnos duomenų gali prieiti interneto svetainės kūrimo ir palaikymo paslaugų teikėjas bei svetainės talpinimo paslaugų teikėjai.

Visada Jūsų duomenis laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir teikėjai.

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.


Kiek laiko saugome Jūsų informaciją?

Statistinę Google Analytics įrankiais surinktą informaciją paprastai naudojame iki 2 metų. Kadangi šią informaciją gali ištrinti tik mūsų partneriai, jie nustato ir jos saugojimo terminus.

Slapukų saugojimo terminus galite peržiūrėti šios politikos pabaigoje pateiktame slapukų sąraše. Jūsų sutikimas dėl slapukų naudojimo galioja 1 (vienerius) metus.


Kaip galite susipažinti su savo duomenimis?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. pašto adresu: [email protected]. Šiuo adresu taip pat rašykite mums, jeigu matysite, kad mūsų tvarkomi duomenys apie Jus yra netikslūs arba pasikeitę.

Taip pat galite kreiptis į IKI Lietuva, UAB duomenų apsaugos pareigūną, tel. +370 5 260 17 81, el. p. [email protected].


Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, tel. (8 5) 271 2804279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas [email protected].