Socialinė veikla

2023 m. IKI ir toliau prisidėjo prie nevyriausybinių organizacijų (NVO) veiklos, aukojo joms produktus ir teikė finansinę paramą. 2023 m. „Maisto bankas“ išliko pagrindiniu paramos gavėju – bendra paaukotų produktų vertė siekė 6,8 mln. eurų.

2023 m IKI taip pat organizavo į sveikatinimą nukreiptas iniciatyvas, kurios pritraukė tūkstančius dalyvių. Gyvą dviračių kultūrą puoselėjančiame „IKI Velomaratone“ dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. žmonių, o „IKI Ėjimo varžybos“ sutraukė net 34 tūkst. dalyvių.

Maisto Bankas

IKI buvo pirmas iš didžiųjų prekybos tinklų, tapusių „Maisto banko“ rėmėju (2009 m.). 2023 m. IKI „Maisto bankui“ perdavė maisto, kurio vertė siekia 6,8 mln EUR.

Kalinių užimtumas

IKI bendradarbiauja su Panevėžio moterų pataisos namais ir Panevėžio pusiaukelės namais. Šiuo metu IKI logistikos ir kulinarijos centruose dirba 13 moterų ir du vyrai. Nuteistieji įdarbinami laikantis visų Darbo kodekso nuostatų, su visomis socialinėmis garantijomis. Su IKI praleistas laikas yra skaičiuojamas kaip oficiali darbo patirtis. Šis projektas padeda bausmę atliekantiems asmenims vėl integruotis į visuomenę, mokytis naujų įgūdžių ir užsidirbti pinigų naujai pradžiai. Įgiję praktinių įgūdžių ir atlikę bausmę, nuteistieji gali likti dirbti IKI. Viena tokia sėkmės istorija jau galime pasidžiaugti.