Socialinė veikla

IKI aukoja produktus bei teikia finansinę paramą kelioms organizacijoms. Taip pat aktyviai remiame Lietuvos piliečių ir Ukrainos pabėgėlių gerovę per tokias organizacijas kaip „Maisto bankas“, Raudonasis Kryžius, „Caritas“ ir kt. Mūsų remiamas „Maisto bankas“ atvykusius Ukrainos pabėgėlius galėjo aprūpinti maistu. Lietuvos Raudonasis Kryžius pabėgėlius aprūpino būtiniausiomis higienos ir kūdikių prekėmis, taip pat parėmė Ukrainos karius ir Kyjivo gyventojus. „Caritas“ padėjo ir Ukrainos pabėgėliams Moldovoje.

 

Iniciatyvos

Maisto Bankas

IKI buvo pirmas iš didžiųjų prekybos tinklų, tapusių „Maisto banko“ rėmėju (2009 m.). 2022 m. IKI „Maisto bankui“ perdavė 2 700 tonų maisto už maždaug 6 mln. Eur.

Kalinių užimtumas

IKI bendradarbiauja su Panevėžio moterų pataisos namais ir Panevėžio pusiaukelės namais. Šiuo metu IKI logistikos ir kulinarijos centruose dirba 13 moterų ir du vyrai. Nuteistieji įdarbinami laikantis visų Darbo kodekso nuostatų, su visomis socialinėmis garantijomis. Su IKI praleistas laikas yra skaičiuojamas kaip oficiali darbo patirtis. Šis projektas padeda bausmę atliekantiems asmenims vėl integruotis į visuomenę, mokytis naujų įgūdžių ir užsidirbti pinigų naujai pradžiai. Įgiję praktinių įgūdžių ir atlikę bausmę, nuteistieji gali likti dirbti IKI. Viena tokia sėkmės istorija jau galime pasidžiaugti.