IKI dovanų kortelė

Iki Dovanų kortelės, įsigytos iki 2021 m. birželio 30 d. imtinai, turėtojui, užpildžius Prašymą internete ČIA arba paskambinus nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454 ir pateikus prašomą informaciją, pinigai bus grąžinti pagal išreikštą pageidavimą:

 • į naują IKI dovanų kortelę, kurią jis gaus:
 • paštu nurodytu adresu, arba
 • atsiims pasirinktoje IKI parduotuvėje, arba
 • pervesti į banko sąskaitą

IKI dovanų kortelės, įsigytos iki 2021 m. birželio 30 d. imtinai,  likutį galima pasitikrinti pateikus užklausą el. paštu [email protected], paskambinus nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454 arba ČIA


IKI dovanų kortelė – tai plastikinė, patrauklaus dizaino, šiuolaikiška, praktiška ir patogi atsiskaitymo priemonė. Nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d. IKI dovanų korteles galite rinktis iš skirtingų nominalų:  10 EUR, 20 EUR, 50 EUR.

IKI dovanų kortelė galioja 9 mėnesius nuo įsigijimo dienos. IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse, perkant su IKI dovanų kortelėmis, negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, tabako gaminius ir su tabako gaminiais susijusius gaminius. Naudojant IKI dovanų korteles už perkamas prekes atsiskaityti galima vieną ar keletą kartų tol, kol bendra pirktų prekių suma neviršija IKI dovanų kortelės nominalios vertės. Jei atsiskaityti už perkamas prekes neužtenka IKI dovanų kortelėje esančios pinigų sumos, pinigų sumos skirtumą galima sumokėti grynais pinigais ar bankine kortele.

IKI dovanų kortelės likutį galima pasitikrinti bet kurioje IKI, IKI EXPRESS parduotuvės kasoje, pateikus užklausą el. paštu [email protected], paskambinus nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454.

Juridiniai asmenys norintys už IKI dovanų korteles mokėti bankiniu pavedimu –  gali užpildyti IKI dovanų kortelių užsakymo formą arba rašyti el. laišku [email protected]. Su užklausos davėju bus susisiekta per 2 darbo dienas.  Dovanų kortelės bus pristatytos į bet kurią pasirinktą IKI, IKI EXPRESS parduotuvę.

Juridiniams asmenims –  IKI dovanų kortelių užsakymo forma:

Kaip naudosime informaciją apie Jus


Jūsų pateikiamus duomenis laikysime konfidencialiais. Jūsų asmens duomenys reikalingi tam, kad įvertintume Jūsų pateiktą užsakymą dėl IKI dovanų kortelių įsigijimo ir pateiktume Jums tinkamą pasiūlymą dėl šių kortelių įsigijimo. Daugiau svarbios informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą ir apie Jūsų teises rasite paspaudę šią nuorodą.

IKI dovanų kortelės, platinamos nuo 2021 m. rugpjūčio 2 d., naudojimo taisyklės:

 1. Su IKI dovanų kortele galima atsiskaityti už pirkinius bet kurioje prekybos tinklo IKI parduotuvėje.
 2. IKI dovanų kortelė galioja 9 mėnesius nuo įsigijimo dienos.
 3. IKI dovanų kortelės sąskaitos pakartotinai papildyti negalima.
 4. Atsiskaitant IKI dovanų kortele grąža nėra duodama nei grynaisiais pinigais, nei kitokia forma.
 5. IKI dovanų kortelė yra nekeičiama į pinigus.
 6. Su IKI dovanų kortele už perkamas prekes galima atsiskaityti keletą kartų.
 7. Esant didesnei perkamų prekių sumai nei IKI dovanų kortelės likutis, likusią sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais, banko kortele arba kita IKI dovanų kortele.
 8. IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse, perkant su IKI dovanų kortelėmis, negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, tabako gaminius ir su tabako gaminiais susijusius gaminius, loterijų bilietus, trečiųjų šalių paslaugas (pvz. komunaliniai mokesčiai, telefono sąskaitų papildymai), dovanų korteles.
 9. Praradus IKI dovanų kortelę, kortelės sąskaitos likutis nėra atkuriamas ar perkeliamas.
 10. IKI Lietuva, UAB turi teisę keisti šias IKI dovanų kortelių naudojimo taisykles apie tai iš anksto informuodama interneto svetainėje www.iki.lt