Socialinė kortelė

IKI Lietuva, UAB nuo 2005 metų vykdo IKI socialinių kortelių projektą, kuriame gali dalyvauti visų Lietuvos Respublikos miestų ir rajonų savivaldybių Socialinės paramos skyriai, vykdantys programas dėl kompensacijų ir pašalpų socialiai remtiniems asmenims pervedimo.

Projekto esmė

Kad kompensacijos ir pašalpos, skirtos socialiai remtiniems ar kitiems Socialinės paramos skyriaus nurodytiems asmenims, būtų panaudotos tikslingai, minėtos lėšos pervedamos į IKI socialines korteles, kuriomis negalima atsiskaityti už tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus (įskaitant alų).

IKI Lietuva, UAB teikiamų IKI socialinių kortelių projekto privalumai:

  • IKI socialinė kortelė išduodama nemokamai.
  • Nėra jokių papildomų mokesčių už IKI socialinių kortelių aptarnavimą.
  • Su IKI socialine kortele galima pirkti maisto produktus ir visas būtinas namų apyvokos prekes bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje.
  • Socialinės IKI kortelės gavėjas gauna 5 % nuolaidą* pirkiniams IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse. Nuolaida kortelės gavėjui suteikiama iš karto, apsiperkant.
  • Į socialinę kortelę pervesti pinigai naudojami mokėti už prekes, ir jų negalima išsigryninti.
  • Kortelės sąskaitos likutis išspausdinamas kasos kvite kas kartą atsiskaitant IKI socialine kortele.
  • Pametus kortelę, pinigai neprarandami, nes kortelė operatyviai blokuojama, o į pagamintą naują pervedamas visas prarastoje kortelėje buvęs pinigų likutis.
  • Su IKI socialine kortele taikoma nuolaida prekėms, parduotuvėse pažymėtoms kortelės IKI Premija ženklu.

* Nuolaida netaikoma loterijų bilietams, dovanų kortelėms, trečiųjų šalių paslaugoms, pvz., komunaliniai mokesčiai, mobiliųjų telefonų sąskaitų papildymams, akcijų, išpardavimo ir IKI GOURMET, CLEVER, HEBĖ prekių ženklais pažymėtoms prekėms, tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, tarai,  pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams bei kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos. Nuolaidos nesumuojamos.

Džiaugiamės, kad projektas sėkmingai vykdomas su dauguma Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių. Dėl kortelių išdavimo ar kilus kitų klausimų kreipkitės nemokamu telefonu +370 800 11 454, telefonu +370 655 20 512 ar el. paštu [email protected].