Papildomi IKI Premija lojalumo programos privalumai DRUSKININKUOSE

DUK

1.Kaip kaupiami IKI taškai?

Perkant IKI parduotuvėse Druskiniuose (IKI Druskininkai (M.K. Čiurlionio g. 107, Druskininkai) ir IKI Druskininkas (Laisvės a. 3-1, Druskininkai) su IKI Premija lojalumo kortele, kaupiasi IKI taškai.

Už kiekvieną išleistą 1 (vieną) eurą kaupiasi 10 taškų po kiekvieno apsipirkimo. Pavyzdžiui, apsipirkus už 10 Eur, kaupiasi 100 taškų, apsipirkus už 5,50 Eur – 50 taškų, už 2,35 EUR – 20 taškų, ir panašiai.

IKI taškai nėra kaupiami perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

IKI nuožiūra gali būti suteikiami Klientui papildomi IKI taškai, pavyzdžiui, Klientui apsilankius tam tikrą kartų kiekį Parduotuvėje arba įsigijus tam tikrų prekių. Tiksli informacija apie papildomai skiriamus IKI taškus pateikiama Parduotuvėse, MANO IKI PREMIJA paskyroje ir/ar kitomis IKI pasirinktomis priemonėmis ir būdais.

2. Kiek IKI taškų kaupiasi IKI Premija kortelėje?

Už kiekvieną išleistą 1 (vieną) eurą kaupiasi 10 taškų po kiekvieno apsipirkimo. Pavyzdžiui, apsipirkus už 10 Eur, kaupiasi 100 taškų, apsipirkus už 5,50 Eur – 5 taškai, už 2,35 EUR – 20 taškai, ir panašiai.

IKI taškai nesikaupia perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

3. Kaip galima atsiskaityti IKI taškais?

sukauptą 1000 taškų suteikiama 1 (vieno) Eur dydžio nuolaida pirkinių krepšeliui.

Pvz., sukaupus 2000 taškų ir perkant už 8 Eur, suteikiama 2 Eur dydžio nuolaida krepšeliui ir klientas sumoka 6 Eur už pirkinius. Sukaupus 1500 taškų ir perkant už 5 Eur, suteikiama 1 Eur dydžio nuolaida krepšeliui ir klientas sumoka 4 Eur bei jam lieka 500 IKI taškų.

Norint iškeisti IKI taškus į nuolaidas, klientas apie tai turi informuoti kasos darbuotoją arba savitarnos kasų prižiūrėtoją dar neapmokėjus už pirkinius.
Sukauptais IKI taškais galima padengti iki 99% pirkinio sumos.

Vieno apsipirkimo metu daugiausiai galima panaudoti 6 000 IKI taškų ir gauti 6 Eur nuolaidą.

IKI taškais negalima atsiskaityti perkant tabako gaminius, su tabako gaminiais susijusius gaminius, alkoholinius gėrimus, loterijų bilietus, dovanų korteles, spaudą, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišinius, trečiųjų šalių paslaugas, priduodant tarą, pildant telefono sąskaitas.

Sukaupti IKI taškai nėra keičiami į grynuosius pinigus.

IKI taškais galima atsiskaityti tik IKI parduotuvėse Druskininkuose (IKI Druskininkai (M.K. Čiurlionio g. 107, Druskininkai) ir IKI Druskininkas (Laisvės a. 3-1, Druskininkai).

IKI taškai galioja iki 2022 m. birželio 30 d.

4. Kokia yra IKI taškų vertė?

Už sukauptą 1000 taškų suteikiama 1 (vieno) Eur vertės nuolaida. Pvz., sukaupus 2000 taškų ir perkant už 8 Eur, suteikiama 2 Eur nuolaida krepšeliui ir klientas sumoka 6 Eur už pirkinius. Sukaupus 1500 taškų ir perkant už 5 Eur, suteikiama 1 Eur vertės nuolaida krepšeliui ir klientas sumoka 4 Eur, o kortelėje lieka 500 taškų.

5. Kada galima panaudoti IKI taškus?

Tik sukaupus daugiau nei 1000, 2000, 3000 ir t.t. IKI taškų, juos galima panaudoti bet kurio apsipirkimo metu.

Vieno apsipirkimo metu daugiausiai galima panaudoti 6 000 IKI taškų ir gauti 6 Eur nuolaidą.

IKI taškai galioja iki 2022 m. birželio 30 d. Tai yra terminas, per kurį Klientas gali atsiskaityti už pirkinius Parduotuvėse Druskininkuose, panaudojant IKI taškus.

6. Kur galioja IKI taškai?

IKI taškai yra kaupiami ir galima juos panaudoti tik Druskininkuose mieste esančiose IKI parduotuvėse – IKI Druskininkai (M.K. Čiurlionio g. 107, Druskininkai) ir IKI Druskininkas (Laisvės a. 3-1, Druskininkai).

Kitose IKI parduotuvėse IKI taškai nėra kaupiami ir nėra galimybės jų panaudoti.

7. Kiek laiko galioja IKI taškai?

IKI taškai galioja iki 2022 metų birželio 30 d.

Nepanaudojus IKI taškų iki šio laiko, jie bus anuliuojami ir Klientui nekompensuojami.

8. Kur galima pasitikrinti IKI taškų likutį?

Sukauptą IKI pinigų likutį galima pasitikrinti:

  • Apsipirkimo kvite,
  • MANO IKI PREMIJA paskyroje www.iki.lt (informacija apie sukauptus IKI taškus pateikiama per 2 kalendorines dienas po apsipirkimo).

9. Ar pakeitus IKI Premiją kortelę, persikels IKI taškai į naują kortelę?

IKI taškai nebus perkeliami į naują kortelę.

10. Kaip sužinoti apie papildomai skiriamus IKI taškus?

Papildomai skiriamų IKI taškų sąlygos ir sumos bus skelbiamos IKI parduotuvėse Druskininkų mieste, MANO IKI PREMIJA paskyroje ir /ar kitomis pasirinktomis priemonėmis bei būdais.

11. Kaip susikurti asmeninę MANO IKI PREMIJA paskyrą, kad galėčiau sužinoti IKI taškų likutį?

Asmeninę MANO IKI PREMIJA paskyrą galite susikurti interneto svetainėje https://iki.lt/iki-premija/.

12. Ką daryti, jei asmeninėje MANO IKI PREMIJA paskyroje nematau IKI taškų?

Sukaupti IKI taškai asmeninėje Mano IKI Premija paskyroje matomi po 2 kalendorinių dienų po apsipirkimo ir aktyvavus IKI Premija kortelę pirkimo metu.

Jei ir praėjus šiam laikui ir panaudojus IKI Premija kortelę nematote IKI taškų, rašykite el. paštu [email protected] ar/arba skambinkite nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454 (darbo dienomis 08:00 val.-17:00 val.).

13. Ką daryti, jei asmeninėje MANO IKI PREMIJA paskyroje IKI taškų suma neatitinka informacijos ant kvito?

Sukaupti IKI taškai asmeninėje Mano IKI Premija paskyroje matomi po 2 kalendorinių dienų po apsipirkimo. Ant kvito pateikiama aktuali ir naujausia informacija. Ja reikėtų ir vadovautis. Po 2 kalendorinių dienų informacija paskyroje atitiks kvito informaciją.

Jei ir praėjus šiam laikui IKI taškų suma nesutampa, rašykite el. paštu [email protected] ar/arba skambinkite nemokamu IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454 (darbo dienomis 08:00 val.-17:00 val.).

14. Kur rasti IKI taškų kaupimo sąlygas?

Papildomos IKI Premija taškų kaupimo sąlygos Druskininkuose aprašytos ČIA

15. Kur rasti IKI Premija lojalumo programos taisykles?

IKI Premija lojalumo programos taisyklės aprašytos ČIA