NORISI BE MĖSOS

Norisi be mėsos? Prašom!

Būna dienų, kai norisi lengvesnių pietų ar vakarienės? Ar tiesiog užkąsti? Prašom be mėsos! IKI kulinarijos skyriuose tinkamų pasirinkimų visuomet ras tie, kurie mėsos valgo mažiau, rečiau arba jos visai atsisako. Darote tai saugodami gamtą arba dėl geresnės savijautos? Palaikome Jus! Be mėsos Jums tiesiog skaniau? Pasistengsime, kad taip ir būtų. Nuo Jūsų jau pamėgtų tradicinių ar egzotiškų salotų, sumuštinių bei kitų užkandžių iki gardžių karštųjų patiekalų įvairovės – būsite ne tik sotūs, bet ir maloniai nustebinti. O kad Jūsų gomurys būtų pamalonintas dar labiau, kas mėnesį pristatome Jūsų mitybos įpročiams pritaikytas IKI kulinarines naujienas. Pažadame – viskas pagaminta galvojant apie Jus. Ir – viskas be mėsos. Taip, kaip šiandien ir norisi, tiesa?

Mėnesio naujiena

PLOVAS su sojomis

Šį patiekalą pasauliui padovanojo išraiškingais skoniais turtinga Vidurinės Azijos virtuvė. Mūsų šefai sukūrė šiuolaikinę plovo versiją be mėsos, todėl dabar juo gali mėgautis ieškantieji alternatyvų mėsai ir vegetarai.

Plovo pagrindas – sultinyje virti aromatingi „Basmati“ ryžiai, pagardinti morkomis, svogūnais bei razinomis. Mėsą pakeičia sojos, tačiau patiekalas nepraranda tradicinio plovo skonio savybių, o prieskoniai bei pomidorų pasta pabrėžia egzotišką jo kilmę.

Mėgaukitės pilnaverčiаis ir sočiais pietumis be mėsos!