Karjera

Atėjus į IKI norisi likti IKI. O išėjus – sugrįžti.

IKI dirba 1400 ilgaamžių darbuotojų, kurie su mumis jau daugiau nei 10 metų.

Tai įrodymas, kad IKI dirbti gera. Apie tai kalba ir į IKI sugrįžtantys darbuotojai.

Šiuo metu IKI komandoje tokių net kas penktas.

Svarstai tapti nauju mūsų komandos nariu? Kandidatuok. Svarstai sugrįžti? Laukiame.

Kodėl verta dirbti IKI?

Tapdamas IKI komandos nariu, galėsi rinktis geriausiai tavo poreikius atitinkantį darbo pobūdį ir įgyvendinti savo profesinius tikslus pasirinktoje srityje. Tai darbas – patogesniam gyvenimui. Rūpinamės, kad mūsų komandos žmonės jaustų stabilumą, išlaikytų darbo ir asmeninio gyvenimo balansą, turėtų galimybes augti bei tobulėti. Svarbiausia, kad būdamas #IKIsvajoniųkomanda dalimi, šalia visada turėsi tuos žmonės, kurie tave palaikys bet kurioje situacijoje!

 • Patogus grafikas: dirbdamas (-a) IKI parduotuvėse gali derinti darbą ir asmeninius poreikius. Sėkmingai įgyvendiname įvairius darbo modelius, todėl atrasime tavo poreikius atitinkantį ir būtent tau patogų darbo grafiką.
 • Darbas arčiau namų: IKI turi didžiausią parduotuvių tinklą Lietuvoje, todėl gali rinktis darbo vietą arčiausiai tavo namų. Taip sutaupysi ne tik pinigų kelionėms į darbą, bet ir savo brangaus laiko.
 • Papildomos pajamos: kiekvienam IKI parduotuvių darbuotojui suteikiame galimybes užsidirbti papildomų pajamų. Esant poreikiui, galėsi padirbėti kitoje mūsų tinklo parduotuvėje. Taip pat skirsime didžiausią premiją rinkoje, jei į komandą pakviesi patikimus žmones.
 • Taupome tavo pinigus ir laiką: jei dirbsi IKI parduotuvėje, pasirūpinsime tavo pietumis. Negana to, visada galėsi apsipirkti toje pačioje parduotuvėje, kurioje dirbi – siūlome nuolaidą prekėms, o naujienų galėsi paragauti net už 30–50 proc. mažesnę kainą.
 • Paprasta bonusinė sistema: dirbdamas(-a) IKI parduotuvėje turėsi visas galimybes uždirbti daugiau. Mūsų siūloma bonusinė sistema yra ypač paprasta – tereikia surinkti 26 prekes per 1 valandą, o viskas, ką surinksi papildomai, pavirs tavo bonusu.
  Prisideriname prie tavo poreikių: atlygį mokame du kartus per mėnesį. Tris dienas dirbsi, tris dienas turėsi poilsiui, pomėgiams arba šeimai, o jei tau taip netinka – atrasime tavo poreikius atitinkantį ir būtent tau patogų darbo grafiką.
 • Vertiname savo darbuotojus: dirbdamas(-a) IKI parduotuvėje būsi apdraustas(-a) 3 000 EUR vertės sveikatos draudimu. Mes pasirūpinsime tavo pietumis ir arbata. Negana to, galėsi apsipirkti mūsų tinklo parduotuvėse su nuolaida, o naujienų galėsi paragauti net iki 50 proc. pigiau.
 • Darbo vieta mieste: esame didžiausias parduotuvių tinklas Lietuvoje, todėl galime pasiūlyti darbo vietą arčiau tavo namų, mokymo įstaigos ar tiesiog vietos, kurią tau patogu ir lengva pasiekti viešuoju transportu.
 • Grafikas pagal poreikius: siekiame, kad darbuotojai išlaikytų darbo ir poilsio balansą, todėl grafiką derinsime pagal tavo asmeninius poreikius. Tai atveria galimybes darbuotojams turėti ir kitų darbų arba dažniau pasilepinti trumpomis atostogomis.
 • Daugiau uždirbti – mažiau išleisti: IKI logistikos padaliniuose kiekvienam suteikiame galimybes užsidirbti daugiau, imantis papildomo darbo. Taip pat pasirūpinsime tavo pietumis, kelione į darbą ir iš jo (priklausomai nuo lokacijos), bei suteiksime galimybes apsipirkti pigiau. Taip galėsi sutaupyti nemažai savo biudžeto, skirto maistui.
 • Karjera: jei IKI logistikos komandos narys nori, visada ieškome būdų suteikti karjeros galimybes, kai tik atsiranda laisva aukštesnė pozicija.
 • Nebūtina patirtis: IKI gamyboje gali pradėti dirbti neturėdamas jokios profesinės patirties ar specialių įgūdžių. Naujus darbuotojus apmokome darbo vietoje.
 • Taupome tavo pinigus ir laiką: pasirūpinsime ne tik tavo pietumis darbe, bet ir kelione į darbą ir iš jo (priklausomai nuo lokacijos). Taip pat suteiksime galimybę apsipirkti IKI išparduotuvėje ir taip sutaupyti pinigų, skirtų maistui, bei parsinešti namo jau pagamintų patiekalų, tad nebereikės rūpintis vakariene namuose.
 • Mažiau rūpesčių:  IKI gamybos padaliniuose visi procesai yra iš anksto sudėlioti, todėl tau nereikės sukti galvos, nuo ko pradėti. Darbuotojams ne tik nereikia rūpintis kelione į darbą ir iš jo, pietumis, bet ir apranga – ją visada gausi švarią ir tvarkingą.
 • Išgirstame kiekvieną: visada suteikiame galimybes tiems, kurie nori užsidirbti papildomai. Taip pat esame atviri pasiūlymams, siekiant sukurti dar patogesnes darbo vietas.
 • Karjera: esame viena didžiausių mažmeninės prekybos įmonių, todėl IKI Lietuva darbuotojams galime pasiūlyti tiek profesinį augimą išbandant skirtingas pozicijas, tiek karjerą aukštesnėse pareigose. Negana to, mūsų tarptautiškumas atveria galimybes dirbti ir pozicijose už Lietuvos ribų.
 • Tobulėjimas: IKI administracijoje dirba profesionalios komandos, kurioms vadovauja stiprūs lyderiai, todėl galėsi mokytis iš savo srities profesionalų ir kartu įgyvendinti ambicingus projektus. Šalia to, turime ir eilę vidinių bei išorinių mokymų.
 • Reikšmė: dirbant IKI, tavo nuomonė gali turėti didelės įtakos dideliems sprendimams. Tai apima ne tik atrenkant asortimentą – pirkėjams siūlomas prekes ir produktus – kurie galiausiai atsidurs gal ir tavo artimųjų pirkinių krepšelyje, bet ir įvairias naujas iniciatyvas.
 • Lankstumas: tu geriausiai žinai, kas skatina tavo efektyvumą darbe, todėl IKI administracijoje gali rinktis, kur ir kaip nori dirbti – biure, namuose ar kitoje tau patogioje vietoje.

Antrus metus iš eilės pelnėme geriausio darbdavio sertifikatą!

Darbo skelbimai

#IKIsvajoniųkomandoje vietą atras kiekvienas! Siūlome darbo vietas, geriausiai atitinkančias tavo poreikius ir lūkesčius. Atrask sau tinkančią ir patinkančią darbo vietą IKI administracijoje, prekyboje, gamyboje arba logistikoje.

Siųsk CV el. paštu [email protected].

Jei domiesi darbu parduotuvėje, kreipkis į artimiausios parduotuvės administraciją arba skambink tel. +370 641 12 582.

Atlik praktiką IKI

Dar tik mokaisi, bet esi smalsus ir nori sužinoti, kaip iš tiesų atrodo darbas vienoje didžiausių mažmeninės prekybos įmonių? Atlik praktiką IKI ir prisijunk prie mūsų.

Nori ne tik įgyti žinių, bet ir užsidirbti? Užpildyk anketą, galbūt galėsime pasiūlyti ir apmokamos praktikos galimybes.

Nerandi tinkamo darbo pasiūlymo?

Atsiųsk CV ir kai tik galėsime, pasiūlysime tau patraukliausią poziciją.

Užpildyk anketą arba atsiųsk CV el. paštu [email protected]