Tvarumo politika

Mūsų požiūris

Atsakinga veikla mums yra daugiau nei tik gražiai skambanti frazė – tai mūsų kasdienybė. Rūpinamės ne tik savo pirkėjais, bet ir darbuotojais, nes mums svarbu, kad žmonės jaustųsi gerbiami ir būtų nuolatos motyvuoti.

Siekiame užtikrinti patogiausią laiką apsipirkimui, plačiausią prekių asortimentą ir norime, kad IKI būtų visų pirkėjų poreikius suprantantis maisto žinovas. Kokybiškas maistas, šviežumo garantija, nuoširdus dėmesys klientui ir kokybiškas aptarnavimas – pagrindinės mūsų vertybės.

Kokybiškų sprendimų priėmimui ir įmonės veiklos nuostatoms įtvirtinti esame išleidę vidinius dokumentus, kuriuose yra pateikta tiksli ir tikrovę atitinkanti informacija, nuolat renkama ir atnaujinama bendraujant bei keičiantis žiniomis ir naujienomis.


Finansiškai tvarūs

Mes rūpinamės savo tiekėjų poreikiais – laiku atsiskaitome už paslaugas, elgiamės sąžiningai ir vadovaujamės visais Lietuvos Respublikos įstatymais ir teisės aktais. Sąžiningai mokame mokesčius valstybei ir lygiai taip pat atsiskaitome su savo darbuotojais ir partneriais. Informuojame savo tiekėjus ir kitus verslo partnerius apie tai, kad nepriimame jokių dovanų ar paslaugų, nepriklausomai nuo jų formos ar būdo. Laikomės prekių tiekimo, pristatymo ir atsiskaitymo terminų ir siekiame tvarios finansinės situacijos.

Nesiekiame sau naudos neteisėtais būdais ir partnerius atsirenkame pagal objektyvius kriterijus.

Bendradarbiaudami neapgaudinėjame ir visuomet siekiame rasti visiems tinkamą sprendimą. Dovanas atiduodame labdarai ir netoleruojame jokio nesąžiningo elgesio.


Socialiai atsakingi

Esame socialiai atsakinga įmonė, todėl mums rūpi aplinka, kurioje veikiame. Siekiame būti svarbi visuomenės dalimi, tad nuolat bendradarbiaujame su didžiausiomis šalies socialinėmis organizacijomis, inicijuojame projektus, kurie prisideda prie geresnio Lietuvos visuomenės rytojaus.

Jau daugiau nei dešimtmetį bendradarbiaujame su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“. Kiekvieną dieną jos savanoriai atvyksta į „IKI“ tinklo parduotuves atsiimti įvairių maisto produktų, kurie tą pačią dieną yra išdalinami sunkiau besiverčiantiems žmonėms.  2016 metais „Maisto bankui“ skyrėme virš 6 mln. eurų ir džiaugiamės pirmieji Lietuvoje įgyvendinę naują socialinę iniciatyvą „Gera kaina – geras darbas“, kurios metu kiekvienas IKI pirkėjas gali prisidėti prie paramos skurdžiau gyvenantiems Lietuvos žmonėms.


Rūpinamės mus supančia aplinka

Pasirūpinome, kad visose IKI parduotuvėse būtų galima nemokamai atiduoti buitinės elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Taip prisidedame prie aplinkos apsaugos situacijos gerinimo Lietuvoje.