IKI jau 10 metų didžiausias „Maisto banko“ partneris!

IKI yra vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje, kuris dar 2009 m. pirmasis ir didžiausiu mastu pradėjo aukoti visų kategorijų paskutinės galiojimo dienos maisto produktus paramos ir labdaros fondui „Maisto bankas“. Tai buvo pirmoji tokia socialinės atsakomybės praktika Lietuvoje, davusi pradžią jau dešimtmetį trunkančiai partnerystei ir kasdienei kovai su maisto švaistymu.

Šiandien net 45 proc. visų surenkamų maisto produktų atkeliauja iš skirtinguose šalies miestuose įsikūrusių IKI parduotuvių ir per „Maisto banką“ pasiekia sunkiau gyvenančiųjų stalą. Skaičiuojant nuo bendradarbiavimo pradžios, IKI jau paaukojo maisto už beveik 40 mln. Eur.

Į kovą su maisto švaistymu yra įsitraukę visos 229 prekybos tinklui priklausančios parduotuvės, du logistikos centrai ir jų darbuotojai, kurie kiekvieną dieną surenka ir „Maisto banko“ savanoriams perduoda paskutinės galiojimo dienos duonos, pieno, šviežios mėsos ir žuvų bei jų gaminių, vaisių, daržovių ir kitus maisto produktus.

Minėdamas 10 metų bendradarbiavimo sukaktį, IKI ilgametę partnerystę simboliškai įprasmino tapdamas labdaros telemaratono „PasiDalink“ generaliniu rėmėju.

Būti neabejingiems kitų sunkumams ir kovoti su skurdu, socialine atskirtimi bei maisto švaistymu prekybos tinklas kviečia ir savo darbuotojus bei pirkėjus.