Pasirūpinkime aplinka kartu

Mieli pirkėjai,
Informuojame, kad IKI parduotuvėse galite nemokamai atiduoti buitinės elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas ir taip prisidėti prie aplinkos apsaugos situacijos gerinimo Lietuvoje!

Mūsų parduotuvėse galite palikti:

  • Buitinės elektros ir elektroninės įrangos atliekas, kurios yra tos pačios paskirties, kaip mūsų parduotuvėse parduodama elektros ir elektroninė įranga. Atliekas išmeskite į specialų surinkimo konteinerį arba perduokite mūsų darbuotojams informacijos skyriuje. Pavyzdžiui: žibintuvėlis, dujošvytės lemputės ar kt.
  • Smulkios elektros ir elektroninės įrangos atliekas. Ne didesnius nei 25 cm dydžio įrenginius galite palikti TIK parduotuvėse, kur yra pastatyti trinariai elektronikos atliekų surinkimo konteineriai. Pavyzdžiui: sugedęs mobilusis telefonas, skaičiuotuvas, elektrinis virdulys ar kt.
  • Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas. Nebeveikiančius energijos šaltinius palikite specialiu ženklu pažymėtose dėžutėse. Pavyzdžiui: AA, AAA tipo baterijos, telefonų ar nešiojamų kompiuterių akumuliatoriai ar kt.

Ačiū, kad aplinka rūpinatės kartu!

Dėmesio! Parduotuvė gali nepriimti vartotojo atiduodamų elektros ir elektroninės įrangos atliekų, jeigu šias atliekas sudaro elektros ir elektroninė įranga be pagrindinių tokios įrangos dalių ar jose yra atliekų, nepriskiriamų elektros ir elektroninės įrangos atliekoms, ir (ar) atliekos dėl užterštumo kelia pavojų darbuotojų saugumui ir sveikatai.