Elektrinis paspirtukas Cityway Pro 8,5″ 500W + 2 atsarginės padangos

2023-04-14

Keliaukite dar toliau

Išnaudokite naujojo el. paspirtuko Cityway Pro 500W galimybes ir leiskite sau mėgautis ne tik miesto vaizdiniais, bet ir įveikiamais atstumais. Didelės talpos baterija suteikia galimybę įveikti įspūdingą, net 45 km siekiantį atstumą.

Lengvas ir paprastas valdymas

Vos užmetus akį, el. paspirtuko Cityway Pro 500W valdiklių skydelyje matysite reikalingiausią informaciją. Integruota išmani valdymo sistema leidžia Jums keisti norimus režimus tik vienu mygtuku. Dėl galimybės pasirinkti skirtingą riedėjimo režimą, visuomet judėsite patogiausiu greičiu.

Važiuokite saugiai tiek dieną, tiek naktį

Itin ryškus LED priekinis žibintas leis gerai matyti kelią, o paspirtuko priekyje, šonuose bei gale pridėti atšvaitai pavers Jus geriau matomu tamsoje. Kai spausite stabdžių rankenėlę, raudonas galinis žibintas sumirksės perspėdamas aplinkinius. Taip Jūsų kelionės naktį taps dar saugesnėmis.

Dviguba stabdžių sistema ir pripučiamos padangos

El. paspirtukas Cityway Pro 500W patobulintas dviguba stabdžių sistema priekyje ir gale. Priekiniam ratui stabdyti yra naudojamas būgninis stabdis, o galinis ratas – aprūpintas E-ABS atblokuojančia stabdžių sistema. Stabdant paspirtuką, priekinio ir galinio ratų sistemos aktyvuojasi viena po kitos, taip sutrumpindamos stabdymo kelią ir užtikrinandamos saugų sustojimą. Naujos kartos pripučiamos 8.5“ padangos suteikia daugiau komforto ir palengvina važiavimą nelygiu keliu.