DUK

2023-03-08

1. Kas gali dalyvauti IKI lojalumo programoje?

Lojalumo programa yra skirta tik fiziniams asmenims, sulaukusiems 16 metų.

2. Kur galiu įsigyti IKI lojalumo kortelę?

Asmuo, norėdamas prisijungti prie Lojalumo programos, bet kurioje IKI Parduotuvėje turi užpildyti Anketą ir įsigyti Kortelę, kurios kaina yra 1 EUR.

3. Kaip aktyvinti IKI kortelę?

Nauja kortelė aktyvuojama užpildžius popierinę anketą parduotuvėje, ar susikūrus paskyrą www.iki.lt ar mobiliojoje programėlėje IKI.

4. Kaip elgtis praradus IKI kortelę?

Praradę kortelę IKI nedelsdami informuokite apie tai IKI. Tai galite padaryti kreipdamiesi nemokamu telefonu +370 800 11 454 arba el. paštu [email protected].

5. Ką daryti jei IKI kortelė nusidevėjo?

Keičiant susidėvėjusią ir/ar nebetinkamą naudoti Kortelę, nauja IKI kortelė išduodama IKI Parduotuvėje nemokamai, o anksčiau Dalyviui išduota Kortelė yra užblokuojama.

6. Kas yra IKI paskyra?

Interneto svetainėje ar IKI programėlėje esanti asmeninė Dalyvio paskyra, susieta su Kortele, kurioje Dalyviui pateikiami pasiūlymai, suteikiama galimybė valdyti savo pasirinkimus, dalyvauti Žaidimuose ir pan.

7. Kas yra IKI taškai?

Dalyviui suteikiami lojalumo taškai už Dalyvio apsipirkimą IKI Parduotuvėje, suteikiantys Dalyviui Taisyklėse nurodytas naudas ir išreikšti pinigine verte: vieno IKI taško vertė yra 0,01 Eur.

8. Ką galiu padaryti su sukauptais IKI taškais?

Sukauptus IKI taškus galima iškeisti į nuolaidą pirkinių krepšeliui, prizus ar žaidimus. Detali informacija apie einamuosius IKI lojalumo programos pasiūlymus pateikiama asmeninėje kliento paskyroje mobiliojoje IKI programėlėje ar www.iki.lt

9. Kaip galiu patikrinti IKI taškų likutį?

IKI taškų likutį galima matyti ant savo pirkinių kvito ir/arba savo paskyroje mobilioje programėlėje IKI ar svetainėje www.iki.lt (Ten pateikiamas praėjusios dienos taškų likutis).

10. Kiek laiko galioja sukaupti IKI taškai?

Per kalendorinius metus sukaupti IKI Taškai galioja iki kitų metų paskutinės sausio mėnesio dienos (pvz.: per 2023 metus sukaupti IKI Taškai galioja iki 2024 m. sausio 31 d.). Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti IKI Taškai anuliuojami ir Dalyviui nekompensuojami.

11. Kaip galiu gauti IKI taškų?

Po 5 IKI taškus per dieną galima gauti vieną kartą per dieną, apsiperkant IKI parduotuvėse daugiau nei už 1 Eur. Papildomų IKI taškų galima gauti dalyvaujant IKI rengiamuose savaitės, mėnesio, metų iššūkiuose. Informaciją apie juos galima rasti www.iki.lt arba mobiliojoje programėlėje IKI.

12. Kas yra TAŠKOTEKA?

,,Taškoteka“ yra IKI lojalumo programos dalis, kurioje galima savo sukauptus IKI taškus iškeisti į IKI siūlomus partnerių prizus. Prizų asortimentą galima patikrinti savo paskyroje www.iki.lt arba mobiliojoje programėlėje IKI.

13. Kas yra ,,LAIMĖS TAŠKAI“?

,,Laimės taškai“ – žaidimas skirtas lojalumo programos dalyviams. Norintis žaisti šį žaidimą, turi iškeisti savo sukauptus 100 IKI taškų į žaidimo bilietą. Žaidimas yra momentinis, t.y. savo laimėtą prizą galite pamatyti iš karto. Visi žaidimo bilietai yra laimingi. Šį žaidimą galite rasti mobiliojoje programėlėje IKI ar savo paskyroje www.iki.lt.

14. Kaip galiu įsigyti prekę už 1 centą?

Norėdami įsigyti prekę už 1 centą, turite turėti sukaupę 100-300 IKI taškų. Pagal turimą IKI taškų sumą, galite išsirinkti norimą prekę už 1 centą. Jų sąrašą rasite IKI mobilioje programėlėje, paskyroje www.iki.lt ir prekybos vietose. Išsirinkę norimą prekę, ją pasiimkite parduotuvėje ir kasoje informuokite darbuotoją, kad norite ją įsigyti už 1 centą, panaudojant savo sukauptus IKI taškus.

15. Mano IKI taškų likutis nevienodas pirkimo kvite ir mobiliojoje programėlėje.

Savo sukauptų IKI taškų likutį galite matyti pirkimo kvite, mobiliojoje programėlėje IKI taškai pateikiami už praėjusią dieną, todėl likutis gali nesutapti.

16. Ar pakeitus IKI lojalumo kortelę bus perkelti sukaupti IKI taškai?

Pakeitus kortelę IKI taškai nebus perkelti.