Apsipirkite saugiai. Mažiausi srautai stebimi darbo dienomis ir šeštadieniais nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Taip pat visomis darbo valandomis sekmadieniais. Daugiau

Pasiimkite 10 proc. nuolaidą kitam apsipirkimui!

Jūsų krepšelyje – nuolaida kitam apsipirkimui!

Sėkmingai apsipirkote? Nepamirškite savo pirkinių ir… 10 % nuolaidos kvito kitam apsipirkimui! Jo metu šį kvitą galėsite panaudoti pirkdami už 10 Eur ar daugiau. O už įsigytus pirkinius vėl gausite nuolaidą kitam pirkinių krepšeliui – ir taip kas kartą iki pat vasario 14 d. bet kurioje IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje!

Kaip dalyvauti?

Apsipirkite IKI, IKI EXPRESS ir išsaugokite nuolaidos kvitą.

Kito apsipirkimo metu, perkant už 10 Eur ir daugiau, pateikite nuolaidos kvitą.

Gaukite nuolaidą visam pirkinių krepšeliui.

Akcijos „10 % nuolaida pirkinių krepšeliui“ taisyklės

 1. 1

  Akcija „10 % nuolaida pirkinių krepšeliui“ (toliau – Akcija) vyksta nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. vasario 14 d. (imtinai) visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse.

 2. 2

  Akcijoje gali dalyvauti visi IKI ir IKI EXPRESS parduotuvių Pirkėjai.

 3. 3

  Pirkėjas, pirkęs prekių už bet kokią sumą (išskyrus: alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, specializuoto ir pradinio maitinimo pieno mišinius) IKI ar IKI EXPRESS parduotuvėje, kasoje gauna nuolaidos kvitą su brūkšniniu kodu.

 4. 4

  Nuolaidos kvitas suteikia teisę gauti 10 % dydžio nuolaidą pirkinių krepšeliui, perkant už 10 Eur ir daugiau bet kurioje IKI, IKI EXPRESS parduotuvėje. Nuolaida nesuteikiama CLEVER, HEBĖ prekių ženklais pažymėtoms prekėms, tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, telefono sąskaitų papildymams, tarai, dovanų kortelėms, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniams mokesčiams), akcijų ir išpardavimo prekėms, spaudai. Nuolaidos nesumuojamos.

 5. 5

  Vieną nuolaidos kvitą galima panaudoti tik 1 (vieną) kartą iki 2021 m. vasario 17 d. (imtinai) visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse.

 6. 6

  Gautas nuolaidos kvitas į piniginį ekvivalentą nekeičiamas.

 7. 7

  Informacija apie Akciją teikiama IKI infolinijos telefonu 8 800 11 454, el. p. [email protected]

 8. 8

  UAB „Palink“ pasilieka teisę nutraukti Akciją ir keisti Akcijos taisykles bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama interneto svetainėje www.iki.lt ir parduotuvėse IKI ir IKI EXPRESS.

 9. 9

  Ankstesnės IKI ir IKI EXPRESS parduotuvėse vykusios analogiškos akcijos yra nutrauktos, o jų metu gautais akcijos kvitais galima pasinaudoti iki datos, nurodytos ant gautų akcijos kvitų.