Jūsų gimtadienio proga

Grįžti
iki-1440x400

Nuo šiol savo Gimtadienio šventei sutaupysite dar daugiau, nes su kortelėmis IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse dovanojame net -10% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui!

 • Nuolaidą gauti itin paprasta! Apsipirkdami visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse pateikite savo IKI Premija ar IKI Premija Senjorams kortelę ir Jums bus atspausdintas nuolaidos kvitas, kurį galėsite panaudoti jau kito apsipirkimo metu.

 • Pasirinkite, kada norite gauti nuolaidą! Nuolaidos kvitas Jums bus atspausdintas apsipirkus IKI, IKI EXPRESS parduotuvėje laikotarpiu 15 dienų iki ar 15 dienų po gimtadienio, šiuo periodu pirmo apsipirkimo metu pateikus savo lojalumo kortelę.

 • Sutaupykite dar daugiau! Gimtadienio nuolaida yra sumuojama su kitomis IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse galiojančiomis nuolaidomis.

 • Nusprendėte pirkiniais pasirūpinti iš anksto? O gal vėliau? IKI tuo pasirūpino – Gimtadienio nuolaida pirkinių krepšeliui pasinaudokite nuo pat kvito atspausdinimo ir net per tris mėnesius nuo savo gimimo dienos.

 • Gimtadienio nuolaida netaikoma CLEVER, HEBĖ prekiniu ženklu pažymėtoms prekėms, tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, telefono sąskaitų papildymams, tarai, dovanų kortelėms, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniai mokesčiai ir kita).


Akcijos „Gimtadienio proga -10%“ taisyklės

 1. Akcija yra organizuojama  IKI Lietuva, UAB (toliau – Organizatorius).
 2. Akcija vyksta laikotarpiu nuo 2016 m. balandžio 23 d. iki atskiro pranešimo apie akcijos pabaigą visose IKI, IKI EXPRESS parduotuvėse.
 3. Akcijoje gali dalyvauti tik Iki Premija ir Iki Premija Senjorams kortelių turėtojai, gimtadienį švenčiantys nuo 2016 m. gegužės 8 d. dienos ar vėliau.
 4. Akcijoje negali dalyvauti MYLIMIAUSIA, Socialinių ir/ar Didmenininko kortelių turėtojai.
 5. Pirkėjo gimtadienio diena yra fiksuojama pagal pirkėjo anketoje pateiktus duomenis.
 6. Iki Premija/Iki Premija Senjorams kortelės turėtojui, švenčiančiam savo gimtadienį, ir tik laikotarpiu 15 dienų iki gimtadienio ir 15 dienų po gimtadienio (įskaitant gimtadienio dieną), pirmo apsipirkimo šiuo periodu metu pateikusiam Iki Premija/Iki Premija Senjorams kortelę, atspausdinamas ir įteikiamas papildomas kvitas su brūkšniniu kodu, suteikiantis teisę šiam pirkėjui kito apsipirkimo metu gauti -10% dydžio nuolaidą visam pirkinių krepšeliui. Nuolaida suteikiama iš karto, nuskaičius prekes. Informacija apie suteiktos nuolaidos dydį pateikiama kasos kvite bei kasos ekrane (nurodoma konkreti nuolaidos suma).
 7. Gimtadienio kvitas su brūkšniniu kodu periodu, nurodytų šių Taisyklių 6 p., gali būti atspausdinamas ir įteikiamas Iki Premija/Iki Premija Senjorams lojalumo kortelės turėtojui tik 1 (vieną) kartą.
 8. Vieną Gimtadienio kvitą, suteikiantį -10% dydžio nuolaidą pirkinių krepšeliui kito apsipirkimo metu, galima panaudoti tik 1 (vieną) kartą.
 9. Gautą Gimtadienio kvitą, suteikiantį kito apsipirkimo metu -10% dydžio nuolaidą visam pirkinių krepšeliui, galima panaudoti jau kito apsipirkimo metu tą pačią ar kitą dieną, tačiau bet kuriuo atveju, praėjus ne daugiau nei 3 (trims) mėnesiams nuo Gimtadienio kvito atspausdinimo datos.
 10. Gautas Gimtadienio kvitas į piniginį ekvivalentą nekeičiamas.
 11. Gimtadienio akcijos nuolaida suteikiama tik Iki Premija/Iki Premija Senjorams lojalumo kortelės turėtojui, kasininkei pateikusiam:
  a. Iki Premija/Iki Premija Senjorams lojalumo kortelę, su kuria atsiskaitant buvo gautas Gimtadienio kvitas, ir
  b. gautą Gimtadienio kvitą (originalą).
 12. Pateikus negaliojančią/neveikiančią kortelę Iki Premija ar Iki Premija Senjorams arba nepateikus Gimtadienio kvito (originalo), nuolaida nesuteikiama.
 13. Panaudotas Gimtadienio akcijos kvitas, suteikiantis -10% nuolaidą visam pirkinių krepšeliui, lieka kasininkui(-ei).
 14. Gimtadienio kvitas gali būti atspausdinamas ir pateikiamas pirkėjui tik tuo atveju, jeigu nuo Iki Premija/Iki Premija Senjorams kortelės įsigijimo ir aktyvavimo dienos yra praėjęs ne mažiau nei 1 (vienas) mėnuo : pvz., Iki Premija/Iki Premija Senjorams kortelė įsigyta 2016 05 01 dieną, tai Gimtadienio akcijos kvitas bus atspausdinamas, jei Jūsų gimimo diena ne anksčiau 2016 06 01dienos.
 15. Negavus Gimtadienio kvito ar tuo atveju, jeigu nuolaida nebuvo suteikta, kreipkitės nemokamu infolinijos telefonu: 8 800 11 454 arba rašykite laišką adresu [email protected].
 16. Nuolaidos sumuojamos su kitomis akcijomis.
 17. Gimtadienio -10% nuolaida taikoma nuo galutinės prekės kainos.
 18. Akcija netaikoma CLEVER, HEBĖ prekiniais ženklais pažymėtoms prekėms, tabako gaminiams, loterijų bilietams, telefono sąskaitų papildymams, tarai, dovanų kortelėms, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniams, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniai mokesčiai ir kita), atsižvelgiant į nuo 2016 m. lapkričio 1 d. įsigaliojusį LR Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimą, nuo 2016 m. lapkričio 1 d. nuolaida nesuteikiama alkoholiniams gėrimams.
 19.  IKI Lietuva, UAB pasilieka teisę koreguoti, keisti akcijos taisykles, keisti akcijos terminą, sąlygas ar nutraukti akciją bet kuriuo metu. Apie tokius pakeitimus pranešama ta pačia tvarka kaip ir buvo paskelbta apie akciją, t. y. parduotuvėse IKI, IKI EXPRESS ir internetiniame puslapyje www.iki.lt.
 20. Akcijos taisykles taip pat galima rasti interneto puslapyje www.iki.lt