Taromatų sistema sukūrė daugiau nei 100 naujų darbo vietų

2016-01-28
Taromatų sistema sukūrė daugiau nei 100 naujų darbo vietų

Šiuo metu parduotuvėse jau įrengta 119 numatytų taros surinkimo vietų, o visus sistemos paruošimo darbus ketinama užbaigti iki vasario mėnesio vidurio. Taromatais prekybos tinklo IKI parduotuves aprūpina VšĮ „Užstato sistemos administratorius“. Ji joms teikia dviejų modelių – T9 ir T63 – įrenginius. Prekybos tinklas savo lėšas investuoja į eksploatacines, reklamos išlaidas, statybos, vaizdo kamerų įrengimą, IT sistemų, kasų suderinimo bei kitus darbus.

 

Nauja taromatų sistema ne tik pareikalavo papildomų investicijų į įrangą ir kitus procesus, bet ir suteikė mums galimybę sukurti naujų darbo vietų. Šiuo metu aktyviai ruošiamės pereinamajam laikotarpiui, kurio metu rinkoje bus ir prekių su depozito mokesčiu, ir be jo. Mūsų tikslas – kad pirkėjams nauja sistema būtų kuo aiškesnė ir patogesnė naudotis“, – teigia prekybos tinklo IKI viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė.

 

Dėl šios priežasties nuo sausio 4 d. kiekvienoje prekybos tinklo parduotuvėje darbuotojams rengiami apmokymai, kaip dirbti su taromatais. Jų metu keliama darbuotojų kvalifikacija, jie supažindinami su naujos sistemos nauda.

 

Pasak B. Čaikauskaitės, mažesnėse nei 300 kv. m ploto parduotuvėse taromatai nebus įrengti, tačiau daugkartinė tara jose bus priimama pagal ankstesnę tvarką. Pirkėjai turėtų atkreipti dėmesį, kad parduotuvėse, kuriose nebus taromatų, priduoti bus galima tik daugkartinę tarą.