Prekybos tinklas „IKI“ didina parduotuvių vadovų atlyginimus

2022-04-04
Prekybos tinklas „IKI“ didina parduotuvių vadovų atlyginimus

Vienas didžiausių šalyje prekybos tinklų „Iki“ nuo balandžio 1 dienos vėl didina visų parduotuvių vadovų atlyginimus. Jų atlyginimai padidės 5 proc., o atlyginimo priedai taps stabilia atlyginimo dalimi. Pasak Editos Jakučionytės-Lukšės, prekybos tinklą „Iki“ valdančios UAB „Palink“ Žmonių ir kultūros departamento vadovės, siekiant užtikrinti ne tik geras darbo sąlygas, bet ir tinkamą atlygį, darbuotojų atlyginimai nuolat peržiūrimi.

„Perkybos tinklo darbuotojų gerovė yra vienas iš įmonės prioritetų. Siekdami suteikti jiems patogias darbo sąlygas, kurti pozityvią atmosferą darbo vietoje ir motyvuoti komandą, taip pat norėdami išlaikyti turimus geriausius specialistus ir pritraukti naujų, nuolat peržiūrime ir didiname atlyginimus bei kintamąją atlyginimo dalį paverčiame stabiliu atlyginimu, kad darbuotojai galėtų jaustis užtikrinčiau“, – sako E. Jakučionytė-Lukšė.

Pasak Žmonių ir kultūros departamento vadovės, pastarąjį kartą visiems prekybos tinklo darbuotojams, kurių yra beveik 6000, atlyginimai buvo padidinti nuo šių metų sausio 1 d. Jie, priklausomai nuo atsakomybių, didėjo nuo 3,3 iki 14,3 proc. Šiam visų darbuotojų atlyginimų didinimui per šiuos metus bus investuota beveik 7,4 mln. Eur.

Prekybos tinklas „Iki“ darbuotojus motyvuoja ne tik finansiškai. Jiems yra suteikiamas ir papildomas sveikatos draudimas. Jis leidžia kokybiškai pasirūpinti savo sveikata ir gauti kvalifikuotą konsultaciją ar gydymą. Papildomu sveikatos draudimu apdrausti prekybos tinklo darbuotojams gali kreiptis tiek į valstybines, tiek į privačias gydymo įstaigas.

Papildomas darbuotojų draudimas galioja ambulatoriniam ir stacionariniam gydymui – šeimos gydytojų ir specialistų konsultacijoms, diagnostiniams tyrimams. Papildomai suteikiama kompensacija odontologo paslaugoms, profilaktiniam patikrinimui, vaistams ir medicinos prekėms. Todėl darbuotojai, kuriems galbūt draudimo laikotarpiu neprireiks kreiptis į gydytoją, taip pat gali pajusti draudimo naudą.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę, paženklintą „Iki“ prekės ženklu. Ji pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.