Pirmąją pavasario dieną į lentynas atkeliavo pirmieji lietuviški agurkai

2016-03-01
Pirmąją pavasario dieną į lentynas atkeliavo pirmieji lietuviški agurkai

Pirkėjai jau gali paragauti pirmųjų lietuviškų ilgavaisių agurkų ir salotų vazonėliuose. Kol kas lietuviški agurkai pasiekė tik didžiąsias Vilniaus IKI parduotuves, tačiau greitu metu atkeliaus ir į visas likusias. Šią savaitę parduotuves pasiekė ir pirmasis derlius iš Italijos, Ispanijos, Egipto bei Albanijos. Vaisių ir daržovių asortimentas iš užsienio bus keičiamas pagal sezoną visą pavasarį. Šiuo metu jau galima įsigyti šviežių morkų, ridikėlių su lapeliais, bulvių, kopūstų, svogūnų su laiškais, česnakų, įvairių salotų, žalumynų ir prieskoninių žolelių.

 

Pasak prekybos tinklo IKI viešųjų ryšių vadovės Bertos Čaikauskaitės, tautiečiai po žiemos išsiilgę šviežių vaisių ir daržovių: „Tai rodo kasmet kovo mėnesiais stipriai išaugantys jų pardavimai, tad ir šie metai – ne išimtis. Bendrai kiekvieną pavasarį naujo vaisių ir daržovių derliaus pardavimai – iki 60 proc. didesni, palyginti su žiemos mėnesiais.“

 

Kaip ir kasmet, prekybos tinklas pirkėjams suteikia šviežumo garantiją. Tai užtikrinti šiemet padės daržovių perrinkimo ir papildymo laiką rodantys laikrodžiai. Po kiekvieno daržovių perrinkimo jie pasukami valanda į priekį, taigi laikrodžiuose galima matyti tikslų laiką, kada pastarąjį kartą buvo peržiūrėti vaisiai ir daržovės. Juos salės darbuotojai perrenka ir papildo kas valandą.

 

„Šią naujovę nuo kovo pirmosios savaitės įvedame norėdami atkreipti pirkėjų dėmesį, kad mums itin svarbu pateikti tik šviežią, kokybišką vaisių ir daržovių asortimentą. Ši prekių kategorija – labiausiai vertinama pirkėjų ir dažniausiai lankoma, todėl jai skiriame tiek dėmesio. Laikrodžio pasukimas užtikrins nuolatinę vaisių ir daržovių skyriaus priežiūrą bei kontrolę. Tad pas mus atvykę apsipirkti pirkėjai galės vaisius ir daržoves rinktis drąsiai, nes visuomet įsigis tik nepriekaištingos kokybės produkciją“, – teigia B. Čaikauskaitė.