Per 2 dienas IKI pirkėjai parėmė „Maisto banką“ 11 tūkst. eurų

2017-09-13

„Žinojome, kad pirmoji reakcija į šią socialinę akciją bus dviprasmiška – sulaukėme ir klausimų, ir kritikos. Žmonėms, pamačiusiems euru pabrangintą mėgstamą produktą, kyla visokių jausmų, nes žmonės įpratę prie akcijų, kai skelbiamos nuolaidos, o aukoja paprastai tik prieš didžiąsias šventes nupirkdami maisto produktų. Vis dėlto, pirmieji rezultatai rodo, kad žmonės aktyviai palaiko „Gera kaina Geras darbas“ socialinę akciją“, – sako prekybos tinklo IKI viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė.

 

Pasak jos, per visą akcijos laikotarpį prisidėti prie paramos „Maisto bankui“ gyventojai galės pirkdami populiariausius produktus – taip siekiama paramą iš atsitiktinio veiksmo paversti įpročiu. Iš pirmosios akcijos savaitės produktų didžiausią gyventojų aktyvumą paskatino natūralus pienas, sumuštinių batonas ir limonadas.

 

Akcijos organizatoriai skaičiuoja, kad per dvi dienas surinktų lėšų jau pakaktų bent keliems pramoniniams šaldytuvams, kokių trūksta „Maisto banko“ padaliniams Panevėžyje ir Šiauliuose. Visa per 10 savaičių skirta parama bus panaudota esminiams organizacijos poreikiams – automobiliams, šaldikliams, sandėlio įrangai ir priemonėms.

 

Prekybos tinklas IKI yra didžiausias „Maisto banko“ rėmėjas, generuojantis maždaug 45 proc. maisto, kuris per „Maisto banką“ pasiekia skurdžiausiai gyvenančius Lietuvos žmones. IKI yra vienintelis tinklas, neprekiaujantis paskutinės galiojimo dienos produktais – visi jie keliauja į „Maisto banką“. Vidutiniškai per metus IKI parduotuvės atiduoda 3600 tonų maisto produktų už beveik 6 mln. eurų. Per pirmus 2017 m. mėnesius jau skirta maisto už daugiau nei 4 mln. eurų.