IKI privataus prekės ženklo asortimente – atnaujinta gyvūnų maisto linija

2016-09-30
IKI privataus prekės ženklo asortimente – atnaujinta gyvūnų maisto linija

Šį rudenį keturkojų mylėtojams prekybos tinklas IKI pristatė atnaujintą, patobulintą, praplėstą maisto šunims ir katėms liniją, kurią sudaro net 18 skirtingų prekių. Augantys pirkėjų poreikiai, nuolat tobulėjantį prekybos tinklą IKI, skatina žengti dar vieną žingsnį ir pasiūlyti visavertį, subalansuotą ėdalą katėms bei šunims, pažymėtą privačiu prekės ženklu IKI.

Nuo rugsėjo IKI prekybos vietose pasirodžiusioje IKI gyvūnų ėdalų linijoje rasite sausų ėdalų šunims ir katėms, praturtintų vitaminais, prekių, skirtų specializuotus poreikius turintiems mažiems šuniukams bei sterilizuotoms katėms.  Drėgnų ėdalų linijoje rasite naujų skonių savo augintiniams –  tokių kaip ėdalas su kepenims ar triušiena. Naujiena lepinamoms katytėms – paštetas su lašiša. Visi drėgni kačių ėdalai papildyti taurinu.

„Naujame asortimente pasiūlėme ne tik naujus skonius, bet ir patobulinome ėdalų  granules, priderinant jas  skirtingų dydžių augintinius“, – naujienas pristato IKI privataus prekinio ženklo vadovė Jurga Baltušytė.

Pirkėjai liks patenkinti spalvinga naujų prekių linija, nes atnaujintas ne tik prekių turinys, bet ir pakuotės – jų dydžius ir formas pritaikant didesniam pirkėjų patogumui.