Į pirmąją „Iki“ klientų valdybą Lietuvoje kandidatuoja šimtai žmonių – kaip ji veiks?

2024-01-29
Į pirmąją „Iki“ klientų valdybą Lietuvoje kandidatuoja šimtai žmonių – kaip ji veiks?

Atranka į naują projektą – „Iki“ klientų valdybą – prasidėjo spurtu. Prekybos tinklas „Iki“, paskelbęs ieškantys savo nuomonę norinčių išsakyti pirkėjų, vos per pirmąsias savaites sulaukė arti tūkstančio paraiškų. Klientai siekia prisidėti prie naujovės, ir 10 atrinktų naujos klientų valdybos narių jau balandžio mėnesį imsis veiklos. Dar nevėlu tapti vienu jų – paraiškų laukiama iki vasario 15 d.

„Kiekvieną dieną geriau gali būti tada, kai visi drauge drąsiai imamės veikti. Nebijome imtis iki šiol dar nematytų iniciatyvų, ir pirkėjų reakcijos rodo, kad jiems to reikia. Galimybė atvirai išsakyti savo nuomonę, tapti pokyčių dalimi ir už tai sulaukti dar ir papildomų naudų traukia žmones. Klientai nori būti išgirsti, o mes esame tie, kurie nori į įsiklausyti. Naujoji „Iki“ klientų valdyba leis mums būti dar arčiau savo pirkėjų, ir taip kartu nuveiksime daugiau“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Koks „Iki“ klientų valdybos tikslas?

„Iki“ klientų valdyba – tai 10 atrinktų „Iki“ klientų grupė, kuri bus kviečiama teikti atsiliepimus, įžvalgas ir rekomendacijas apie „Iki“ produktus ir paslaugas.

Tikslas – tobulėjimas. Jų nuomonės bus naudingos siekiant dar labiau gerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ klientams, suteikti naudingų pasiūlymų ir platų asortimentą.

Ką jos nariai veiks?

„Iki“ klientų valdyba turės galimybę iš arčiau susipažinti su prekybos tinklo veikla ir pasidalinti savo grįžtamuoju ryšiu.

Jos nariai rinksis į gyvus susitikimus, kurie vyks ne dažniau nei kas antrą mėnesį. Jų metu bus pristatyti svarbiausi einamieji darbai ir kampanijos, nariai teiks atsiliepimus apie „Iki“ ateities planus ir aptars artimiausius pokyčius ar projektus.

„Iki“ taip pat kreipsis į „Iki“ klientų valdybos narius tam, kad jie pateiktų naujų idėjų ar atsiliepimų apie konkrečius produktus ir paslaugas bei užtikrintų, jog jos yra geriausias sprendimas visiems klientams.

Ką gaus „Iki“ klientų valdybos nariai?

Už dalyvavimą „Iki“ klientų valdybos veikloje nariai gaus papildomų naudų, kurios bus suteiktos „Iki“ dovanų kortelėmis net iki 200 Eur sumai.

Kaip galima tapti „Iki“ klientų valdybos nariu?

Nariu tapti gali bet kuris asmuo, sulaukęs 18 metų. Viskas, ką reikia padaryti – tai užpildyti anketą internetiniame puslapyje www.iki.lt/klientu-valdyba. Bus vertinamas originalumas, tad būkite drąsūs! „Iki“ peržiūrės ir įvertins visas gautas paraiškas bei susisieks su atrinktais dalyviais.

Kas gali pildyti anketą?

„Iš viso atrinksime 10 narių, ir jų ieškome pačių įvairiausių – kokie yra ir mūsų pirkėjai. Mums svarbi ir studentų, ir senjorų, ir jaunų šeimų, ir vienišių, ir specialių valgymo poreikių turinčių (veganų, netoleruojančių glitimo ar laktozės, etc.) nuomonė. Taip pat nesvarbu, ar esi iš didmiesčio, ar gyveni mažame miestelyje – laukiame paraiškų iš visų, mums rūpi išgirsti visus“, – sako V. Budrienė.

Kada klientų valdyba pradės veiklą?

Galutinė klientų valdyba bus suformuota ir darbą pradės 2024 m. balandžio 2 d. Kadencija – 1 metai.

„Nekantriai laukiame „Iki“ klientų valdybos veiklos starto, kadangi nuoširdus grįžtamasis ryšys mums leis tobulėti ir kurti dar geresnę apsipirkimo patirtį visiems. Klientų valdybos nariais bus kasdieniai pirkėjai, todėl jų atsiliepimai – tiek teigiami, tiek neigiami – mums yra vertingiausi. Tai padės 5sitikinti, kad „Iki“ priimtų klientams naudingiausius sprendimus“, – įsitikinusi „Iki“ komunikacijos vadovė.

Nieko nelaukite ir prisidėkite prie kuriamų pokyčių – pildykite anketą www.iki.lt/klientu-valdyba.