„Iki“ pristato antiinfliacinę kampaniją – pirkėjams skelbiami papildomi nuolaidų pasiūlymai

„Iki“ pristato antiinfliacinę kampaniją – pirkėjams skelbiami papildomi nuolaidų pasiūlymai

Siekdamas sudaryti palankiausių kainų pasiūlymus prekybos tinklas „Iki“ pristato antiinfliacinę kampaniją. Kiekvieną savaitę „Iki“ fizinėse ir elektroninėje parduotuvėje bus užtikrinami nuolaidų pasiūlymai už ypač mažą kainą populiariausiems maisto produktams ir kitoms būtiniausioms prekėms.

„Kiekvieną dieną dirbame tam, kad pirkėjai kuo mažiau pajustų kainų pokyčius – ruošiame patrauklias akcijas tiek būtiniausių bei populiariausių prekių kategorijoms, tiek pavienėms prekėms ar prekių ženklams. Nepaliaujame rūpintis pirkėjų poreikiais ir imamės veiksmų, kad padėtume sutaupyti, todėl nuo rugsėjo vidurio pristatome antiinfliacinę kampaniją „Stop infliacijai“. Kruopščiai atrinkome labiausiai pirkėjų pamėgtas prekes ir pritaikėme joms žemiausias kainas. Kiekvieną savaitę populiariausių prekių pirkėjai galės įsigyti ypatingomis kainomis“, – teigia V. Budrienė.

Pasak „Iki“ komunikacijos vadovės, specialių kainų pasiūlymai bus atnaujinami kiekvieną savaitę, o juos sekti pirkėjai galės savaitiniame „Iki“ leidinyje ir pamėgtų kasdienio krepšelio produktų bei kitų būtiniausių higienos bei švaros prekių įsigyti už pačią patraukliausią kainą.

Pasak V. Budrienės, šią savaitę į geriausių kainų pasiūlymus patenka „Iki“ populiariausios top prekės: pieno produktai, šviežios daržovės, mėsa bei mėsos gaminiai – dešros ir dešrelės, sūriai, konditerijos gaminiai, konservuota ir šaldyta produkcija, vanduo ir gaivieji gėrimai, kitos pirkėjų pamėgtos maisto prekės. Taip pat „Iki“ antiinfliacinėje kampanijoje siūlomos švaros prekės bei higienos priemonės: popieriniai rankšluosčiai, skalbimo, burnos priežiūros priemonės.

Ši antiinfliacinių kainų kampanija yra ne vienintelė priemonė, kuria „Iki“ siekia padėti pirkėjams sutaupyti. Dar nuo rugpjūčio „Iki“ pristatė taupymo programą „Pigintuvas“. Nuo kitų taupymo programų ji skiriasi kas savaitę besikeičiančiais nuolaidų pasiūlymais, kuriuos pirkėjas gali išsirinkti pats. Taip pat „Iki“ pirkėjams siūlomas sumanaus taupymo planas, kuris apima savaitės dienų akcijų pasiūlymai.

„Stop infliacijai“ kainų pasiūlymus galima rasti „Iki“ leidiniuose, svetainėje ir elektroninėje parduotuvėje eparduotuve.iki.lt.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 233 parduotuvė, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.