Gudrybės, kaip pasinaudoti geriausiomis nuolaidomis

Gudrybės, kaip pasinaudoti geriausiomis nuolaidomis

Nuo įvairiausių taupymo programėlių iki savaitinių akcijų ar kruopštaus pirkinių krepšelio planavimo – būdų sutaupyti yra pačių įvairiausių. Norint apsipirkti sumaniai – reikėtų išsirinkti, kuris jums priimtiniausias. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako pastebinti, kad pastaruoju metu pirkėjai perka apgalvotai, naudojasi patrauklių kainų pasiūlymais.

„Norėdami, kad pirkėjai kuo mažiau pajustų kainų pokyčius, ruošiame patrauklias akcijas tiek būtiniausių bei populiariausių prekių kategorijoms, tiek pavienėms prekėms ar prekių ženklams. Pavyzdžiui, visai neseniai pristatėme taupymo programą „Pigintuvas“, kurios išskirtinumas – kas savaitę besikeičiantys nuolaidų pasiūlymai. Taip pat pristatėme ir antiinfliacinę kampaniją – atrinkome labiausiai pirkėjų pamėgtas prekes ir pritaikėme joms žemiausias kainas“, – teigia V. Budrienė.

Įvairiausiomis parduotuvėse skelbiamomis akcijomis pasinaudoti verta – tai ne tik puikus būdas sutapyti, bet ir apsirūpinti ilgai negendančiais maisto produktais, higienos ar švaros priemonėmis. „Iki“ dalijasi keliais patarimais, kaip pasinaudoti geriausiomis akcijomis.

Kelios naudingos gudrybės

Valgykite sezoninius produktus. Itin  svarbus patarimas norint sutaupyti – atsižvelgti į sezoniškumą, pavyzdžiui, rudenį verta mėgautis šviežio derliaus moliūgais, obuoliais, cukinijomis, morkomis, burokėliais ir kitais vietinių ūkininkų užaugintais sezoniniais produktais. Sezono metu šios prekės siūlomos už geriausią kainą. Be to, gaminti iš sezoninių gėrybių – paprasta. Internete, receptų knygose ar socialiniuose tinkluose tikrai daug tiek tradicinių, tiek įmantresnių, skirtingų pasaulio kraštų įkvėptų patiekalų, kuriuose sezonines gėrybes galėsite panaudoti pačiais įvairiausiais būdais.

Prieš einant į parduotuvę – revizija namuose. Norint sutaupyti, prieš einant į parduotuvę svarbu namuose pasidaryti reviziją. Peržvelkite ne tik šaldytuve, bet ir spintelėse, šaldiklyje ar sandėliuke esančius maisto produktus. Susiplanuokite meniu iš to, ką jau turite namuose, o parduotuvėje nusipirkite trūkstamų prekių. Šis būdas ne tik padės sutaupyti, bet ir kovoti su maisto švaistymu.

Pirkite šaldytus ir konservuotus produktus. Nuolaidų pasiūlymais verta pasinaudoti perkant šaldytus ar konservuotus, kitus ilgai negendančius produktus. Nusipirkę daugiau negendančių produktų niekada neprašausite pro šalį, mat juos vartoti galite ilgą laiko tarpą. Žinoma, prieš perkant mėgstamus produktus – nepamirškite patikrinti spintelių bei šaldymo kameros ir įsigykite tų šaldytų ar konservuotų produktų, kurių tikrai trūksta.

Nepamirškite švaros ir higienos prekių. Lygiai taip pat, kaip ir ilgai negendančių produktų atveju, esant įvairiausioms akcijoms ar nuolaidų pasiūlymams verta apsirūpinti higienos bei švaros prekių atsargomis. Taip ne tik niekada jų nepritrūksite, bet ir būsite įsigiję už patraukliausią kainą.

Naudokitės taupymo programėlėmis. Norint atidžiai sekti savo išlaidas – pasinaudoti galima įvairiausiomis taupymui bei išlaidų sekimui skirtomis išmaniosiomis programėlėmis. Taupymo programėles  galima skirstyti į dvi kategorijas: labiau skirtas finansų planavimui ir išlaidų stebėsenai. O apsvarstęs asmeninius poreikius, kiekvienas pirkėjas gali išsirinkti sau patraukliausią. Pavyzdžiui, programėlėje, skirtoje finansų priežiūrai, galite matyti, kiek, kam ir kada išleidote, analizuoti savo išlaidas, kelti taupymo tikslus. Goodbudget patiks tiems vartotojams, kurie turi ilgalaikių finansinių tikslų, mat ši programėlė veikia skaitmeninių biudžeto vokelių principu: joje turimą sumą pasiskirstyti galite atskiroms išlaidoms, kiek per mėnesį žadate išleisti maistui, pramogoms, buitinėms prekės, kitoms reikmėms.

1+1. Dar vienas kiekvienam pirkėjui patogus ir vertingas pasiūlymas – dvi prekės už vienos arba mažesnę kainą. Pamatę tokią nuolaidą mėgstamiems produktams – šokoladui, mineraliniam vandeniui, ledams ar kitiems produktams, be kurių neįsivaizduojamas jūsų šaldytuvas, nepamirškite ja pasinaudoti.