Komanda

Iki-komanda

„Visada buvome gero skonio formuotojas ir maisto produktų kokybės standartas Lietuvoje. Viena svarbiausių mūsų vertybių – būti novatoriškiems ir drąsiai priimti naujoves, todėl norime, kad kiekvienas pirkėjas kas kartą užėjęs į mūsų parduotuves, rastų ne tik pačius mėgstamiausius savo produktus, bet ir būtų nustebintas jų įvairove“.

Nijolė Kvietkauskaitė, IKI Lietuva, UAB Generalinė direktorė

„Profesiniame gyvenime labiausiai vertinu žmonių ir organizacijų ambicingumą, kūrybiškumą ir imlumą naujovėms, gebėjimą greitai rasti tinkamus sprendimus bei veikti. Šiais požiūriais „Iki“ ir mano vertybės visiškai sutampa. Drauge su komanda vystome tvarią, visuomenei, klientams ir darbuotojams vertę kuriančią bendrovės veiklą“.

Egle Juzėnaitė, IKI Lietuva, UAB Finansų direktorė

„Siekiame patenkinti visų mūsų klientų poreikius ir užtikrinti jiems geriausią kainos ir kokybės santykį. Didžiausią dėmesį kreipiame į pirkėjų patogumą apsiperkant mūsų parduotuvėse ir norime, kad jie čia rastų viską, ko ieško. Vienas pagrindinių mūsų vertybių – nuoširdus bendravimas, todėl siekiame, kad kainų bei kokybės santykis pirkėjams nekeltų abejonių ir užsukę į parduotuvę, jie galėtų įsigyti visus reikalingus produktus vienoje vietoje“.

Lina Muižienė, IKI Lietuva, UAB Vykdomoji direktorė