1. Bendrosios nuostatos:
  1.1. Virtualios prancūziškų vynų degustacijos „IKI Gero maisto ir vyno studija“ (toliau – Degustacija) organizatorius yra IKI Lietuva, UAB (toliau – Organizatorius).
  1.2 Degustacija vyksta 2021 m. birželio 3 d. 19.00 val.
  1.3. Degustacija vyksta „Zoom“ platformoje, į kurią nuoroda Degustacijos dalyviui išsiunčiama el. paštu ne vėliau kaip likus 1 dienai iki Degustacijos pradžios.
  1.4. Degustaciją veda vyno ekspertas Gintautas Jašinskas.
 1. Dalyvavimo Degustacijoje sąlygos:
  2.1 Degustacijoje gali dalyvauti asmenys, Organizatoriaus nurodytu el. paštu patvirtinę savo dalyvavimą, užpildę Dalyvio anketą bei sumokėję Organizatoriui Degustacijos mokestį.
  2.2. Degustacijoje gali dalyvauti asmenys nuo 20 metų (toliau – Degustacijos dalyvis).
  2.3. Degustacijos dalyviui užpildžius Dalyvio anketą, nurodytu el. paštu išsiunčiama informacija apie Degustacijos mokesčio sumokėjimą.
 1. Degustacijos mokestis:
  3.1. Degustacijos mokestis yra 35 EUR, (toliau – Mokestis).
  3.2. Degustacijos Mokestis turi būti sumokėtas į Organizatoriaus sąskaitą LT69 7044 0600 0015 1631, esančią AB SEB bankas, nurodant mokėjimo paskirtį „Degustacija. Vardas, pavardė” .
  3.3. Degustacijos mokestis turi būti sumokėtas iki 2021 m. gegužės 30d.
  3.4. Degustacijos dalyvis turi teisę iki 2021 m. gegužės 30 d. pranešti apie atsisakymą dalyvauti Degustacijoje ir paprašyti grąžinti Degustacijos mokestį, apie tai pranešdamas el. paštu: [email protected]
 1. Degustacijos rinkinys:
  4.1. Degustacijos rinkinį sudaro:
  – IKI sūdyta atlantinės lašišos filė
  – CLEVER džiūvėsiai, 220 g
  – BIO VILLAGE duonos lazadelės su sezamais
  – BURRATA SORI sūris, 50% rieb., 100 g
  – IKI ŪKIS avietiniai pomidorai, 450 g
  – ARIMEX gl. kedrinės pinijos, 50 g
  – Keptas vištų kepenėlių paštetas su pistacijomis
  – MAISON DU VIGNERON CREMANT DU JURA BRUT/12%, 0,75 l
  – MOINGEON PRESTIGE CREMANT DE BOURGOGNE/BRUT 12%, 0,75 l
  4.2. Degustacijos rinkinys Organizatoriaus sąskaita pristatomas Dalyvio anketoje nurodytu adresu 2021 m. birželio 2-3 d. ne anksčiau kaip 10:00 val. ir ne vėliau kaip iki 20:00 val.
  4.3. Degustacijos rinkinį pristato kurjeris.
  4.4. Prieš pristatant Degustacijos rinkinį, kurjeris susisiekia su Degustacijos dalyviu jo registracijos anketoje nurodytu telefono numeriu.
  4.5. Kurjeriui pristačius Degustacijos rinkinį, kurjeris paprašys Degustacijos dalyvio parodyti amžių patvirtinantį dokumentą, kad įsitikintų jo amžiumi. Degustacijos dalyviui nepateikus asmens amžiaus patvirtinančio dokumento, Degustacijos rinkinys Degustacijos dalyviui nebus perduodamas.
  4.6. Tuo atveju, jei paaiškėja, kad pristatytos prekės bus nekokybiškos, Degustacijos dalyvis apie tai gali informuoti Organizatorių el. paštu: [email protected]. Tokiu atveju, Degustacijos dalyviui bus sugrąžintas Degustacijos mokestis. Už pristatytas kokybiškas prekes, Degustacijos mokestis negrąžinamas.
 1. Skundų pateikimo ir nagrinėjimo tvarka:
  5.1. Degustacijos dalyvis turi teisę iki 2021 m. birželio 30 d. teikti skundus dėl Degustacijos eigos. Skundus galima pateikti Organizatoriui raštu, adresu Pilaitės pr. 42, 06222 Vilnius, arba el. p. [email protected].
  5.2. Visi pateikti skundai bus nagrinėjami ir Degustacijos dalyviui atsakymai pateikti per 30 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo raštiško skundo gavimo dienos.
 1. Kitos sąlygos:
  6.1. Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Degustacijos taisykles ir (ar) nutraukti Degustaciją, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Degustacijos taisyklės.
  6.2. Organizatorius nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Degustacijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Degustacijoje.
  6.3. Asmenys, dalyvaujantys Degustacijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.