Vyraujant karštiems orams pirkėjai šluoja geriamąjį vandenį

2022-08-22
Vyraujant karštiems orams pirkėjai šluoja geriamąjį vandenį

Šalyje vyraujant itin aukštai temperatūrai, nuo karščio gyvenojai ginasi gerdami gerokai daugiau vandens – pastebimi išaugę geriamojo vandens pardavimai. Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, karštąją savaitę, palyginti su prieš tai buvusia ne tokia karšta, geriamojo vandens pardavimai padidėjo net 40 proc.

„Tebesitęsiantys karšti orai turi įtakos ir pirkinių krepšelio sudėčiai. Pirkėjai, siekdami palaikyti skysčių pusiausvyrą, perka daug daugiau geriamojo vandens. Jo pardavimai išaugo 40 proc. Gyventojai renkasi tiek gazuotą, tiek negazuotą geriamąjį vandenį – pardavimų duomenys rodo, kad pastarasis yra populiaresnis. Jo pardavimai išaugo 60 proc., o gazuoto vandens pardavimai pakilo 30 proc.“,  –karštosios savaitės pardavimų duomenis įvardija V. Budrienė.

Pasak V. Budrienės, vyraujant aukštai oro tempratūrai, pastebimas ir kitų gaivinančių produktų paklausos augimas. Pirkėjai renkasi ledus, šaldytus desertus, gaiviuosius gėrimus. Gyventojai perka tiek dideles ledų pakuotes, tiek kūginius ledus, ledus ant pagaliuko.

Anot „Iki“ komunikacijos vadovės, labiausiai lietuviai mėgsta klasikinio skonio – vanilinius ledus, taip pat į populiariausių trejetuką patenka šokoladiniai ir karameliniai ledai. Karštomis dienomis išauga susidomėjimas ir ledukais, tinkančiai įvairiems gėrimams atšaldyti.

Pasak V. Budrienės, įvairių gaivių produktų atsargos parduotuvėse reguliariai pildomos, todėl pirkėjams jų nepritrūks ir toliau vyraujant karštiems orams.