Visos prekės krepšelyje – vos po 1 centą: netikėčiausios pirkėjų reakcijos „Iki“ parduotuvėse

2024-01-17
Visos prekės krepšelyje – vos po 1 centą: netikėčiausios pirkėjų reakcijos „Iki“ parduotuvėse

Visoje šalyje „Iki“ parduotuvėse vykstanti speciali akcija jau nudžiugino aibę pirkėjų – kasoje panaudojus „Iki“ lojalumo kortelę paaiškėja, kad už visus pirkinius jiems tereikės mokėti centus. Socialiniuose tinkluose pirkėjai dalijasi džiugiomis emocijomis, kad akcijoje „Sausio akcentas – viskas po centą“ jau pavyko laimėti ir jiems, ir kaimynams. 

Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė, atkreipia dėmesį, kad pasisekti gali net ne kartą – vieną kartą laimėjus nuolaidą, tokia laimė gali aplankyti ir vėl. Akcija tęsiasi iki vasario 4 d., o laimingosios „Iki“ kortelės kasdien atrenkamos atsitiktiniu būdu.

„Mūsų, kaip mažmenininkų, užduotis iš tiesų yra tik viena – patenkinti klientų poreikius. Po didžiųjų metų išlaidų per žiemos šventes, sausį jiems aktualu kuo labiau sumažinti savo išlaidas pirkiniams. Dėl to skelbiame agresyvias akcijas, kas savaitę nuolaidų su „Iki“ lojalumo kortele galima sulaukti net 5 tūkstančiams prekių. Be to, dar ir kasdien net 40 tūkst. „Iki“ kortelių suteikiama papildoma nauda – kiekvieno pirkinio krepšelyje kaina, kad ir kokia iš tiesų ji bebūtų, automatiškai sumažėja tik iki 1 cento. Pirkėjų atsiliepimai rodo, kad tokia nuotaikinga akcija yra ir naudinga, ir atnešanti daug džiugių įspūdžių“, – sako V. Budrienė.

Įspūdinga nuolaida paskatina laimę bandyti dažniau

Socialiniuose tinkluose pirkėjai atvirai dalijasi savo džiaugsmu sulaukus sėkmės akcijoje „Sausio akcentas – viskas po centą“. Nuotaikinguose komentaruose pirkėjai atskleidžia, kiek jiems pavyko sutaupyti, taip pat nevengia padėkoti ir pasveikinusiems „Iki“ darbuotojams.

„Tiesa pasakius, pripažįstu, kad tai vienas geresnių dalykų, ką galima buvo sugalvoti parduotuvėje vietoj centų kaupimo kortelėse ar pažadų, kad vienas iš tūkstančio gaaaaal ir laimės ką nors 😃 mes irgi vakar apsipirkom, krepšelis nebuvo labai didelis, apie netoli 40 Eur, bet sumokėjom 11 ct“, – rašė viena pirkėja.

„Laimėjome sekmadienį! Apie akciją sužinojau tik po to, kai laimėjome 🙂 Čekio suma buvo 98 Eur su centais, sumokėjome 12 centų 😃 Ačiū dar kartą! P.S.: visi pažįstami jau eina prekintis į „Iki“ 😃, – savo įspūdžiais dalijosi kita ir pridūrė: – Užvakar ir kaimynė laimėjo.“

„Šiandien laimėjom 🤗🎉tikrai labai smagi akcija 💖visada prekinamės „Iki“, o dabar dar dažniau ten užsuksime 💝“, – žadėjo dar viena laimėtoja.

„Šiandien pasisekė ir man. Pripažinsiu, maniau, kad tai tik reklama, bet tikrai už prekes sumokėjau tik 6 centus 🙂“, – džiaugėsi kita laimingoji.

„Gargždų „Iki“ ir aš laimėjau apsipirkimą po 1 cnt. Sumokėjau 9 centus ir buvau laaabai nustebinta, nes nežinojau apie šią akciją. Liux apsipirkimas😊👍“, – ir savo laimingą parduotuvę atskleidė pirkėja.

„Vakar laimėjau, suma buvo 28 Eur, sumokėjau 22 ct. Net darbuotojos klausiau, kas čia atsitiko, pagalvojau kad kažkokia klaida 🤩“, – savo laime patikėti negalėjo dar viena „Iki“ lankytoja.

„Šiandien apsipirkau po centą. Pirmą kartą gyvenime pasisekė ir man. Gal iš tikrųjų pradėsiu tikėti horoskopais…“, – po savo sėkmės svarstė kita. 

„Šiandiena tai tiesiog karuselė visko buvo. Bet o koks vakaras!!!! Žodžiu, išlošiau. Apsipirkau „Iki“ visą maišą maisto už 19 centų. 19!!!! […] Tai labai gerai, kad vis tik nuėjau normaliau apsipirkt, o ne tiesiog kokio vieno šokolado 😃 Kasininkė sakė, visą dieną laukė to laimingojo. Pasveikino, šypsojosi. Labai miela ji“, – džiaugėsi dar viena su „Iki“ lojalumo kortele stipriai sutaupiusi pirkėja.

Dar daugiau pirkėjų tiesiog dalijasi skaičiais: vietoj 73 Eur sumokėjo 36 centus, vietoj 50 Eur 0 tik 23 centus ir pan. 

Visos prekės krepšelyje – vos po 1 ct

Akcija „Sausio akcentas – viskas po centą“ jau prasidėjo ir tęsis iki vasario 4 d. visose fizinėse „Iki“, „IKI Express“ (išskyrus „IKI GO!“ ir „IKI Express 24/7“) parduotuvėse.

Kiekvieną dieną atsitiktine tvarka 40 tūkst. klientų, priklausančių „Iki“ lojalumo programai, bus suteikiama nuolaida, kurią pritaikius už kiekvieną produktą savo pirkinių krepšelyje pirkėjas mokės tik po 0,01 Eur. Nuolaida „Iki“ taikoma perkant už ne daugiau kaip 100 Eur. 

Visi lojalūs „Iki“ pirkėjai kasdien turi vienodas galimybes laimėti nuolaidą – kiekvieną dieną ją galima gauti iš naujo, net ir kelis kartus per mėnesį. 

Laimingieji išrenkami atsitiktine tvarka – ir jie apie savo sėkmę sužino apsipirkimo metu nuskanavę savo „Iki“ lojalumo kortelę ir paspaudę mygtuką „mokėti“. Akcija galima pasinaudoti vieną kartą per dieną. Pritaikoma nuolaida yra vienkartinė. Pirkėjai, paspaudę mygtuką „mokėti“, toliau pildyti savo pirkinių krepšelio negali. Papildomas prekes gali įsigyti su kitu pirkimu.

Nuolaida nesuteikiama tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, loterijų bilietams, telefono sąskaitų papildymams, tarai, dovanų kortelėms, trečiųjų šalių paslaugoms (komunaliniams ir kt. mokesčiams), specializuoto maitinimo pieno mišiniams ir kitoms prekėms, kurioms pagal teisės aktus nuolaidos negali būti taikomos.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje.