Vilniaus verslo rajone – nauja vieta apsipirkti: „Iki“ parduotuvę atidarė ką tik iškilusiame sostinės verslo centre

2024-02-20
Vilniaus verslo rajone – nauja vieta apsipirkti: „Iki“ parduotuvę atidarė ką tik iškilusiame sostinės verslo centre

Vilniaus centrinio verslo rajono darbuotojams ir gyventojams – aktuali naujiena. Aktyviai plėtrą vykdantis prekybos tinklas „Iki“ antradienį atidarė naują parduotuvę verslo centre „Artery“, kuriame jau kuriasi nuomininkai. Investicijos į adresu Konstitucijos pr. 18B įsikūrusią „IKI Express“ parduotuvę siekia apie 0,5 mln. Eur, ji bus pritaikyta būtent šio rajono poreikiams.

„IKI Express“ formato parduotuves tinklas įkuria ypatingose lokacijose, miestų centruose, jos turi išskirtinį asortimentą bei sukurtos greitam kasdieniam apsipirkimui. Judrioje vietoje atidaryta parduotuvė primena nedidelę užkandinę – joje gėrimų, užkandžių, saldumynų, šviežiai tepamų sumuštinių ar supakuotų dienos pietų galima įsigyti patogiai ir taupant laiką. 

„Nuolat plečiame ir atnaujiname savo tinklą. Naujas parduotuves atidarome ten, kur jų labiausiai reikia, ir formuodami prekių asortimentą, paslaugas, galvojame apie pirkėjų lūkesčius. Naujausia parduotuvė aktyvioje sostinės vietoje pritaikyta skubantiems – tiems, kurie nori įsigyti užkandžių ar dienos pietų dirbant biure, greitai apsirūpinti šviežiais produktais prieš vykstant namo. Parduotuvės vieta patraukli ne tik biurų darbuotojams, bet ir miesto centre besilankantiems – tikime, kad ji bus paprasčiausiai naudinga patogumą vertinantiems pirkėjams“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Sumaniai išplanuotoje beveik 200 kv. m dydžio parduotuvėje pirkėjai ras patrauklių pasiūlymų, kulinarijos ir konditerijos gaminių, vaisių bei daržovių. Rūpinantis šviežumu, pirkėjams bus siūloma ne mažiau kaip tris kartus per dieną kepamų bandelių ir duonos. 

Nuo antradienio čia pirkėjus pasitinka platus jau paruoštų patiekalų pasirinkimas, o sveriamų produktų vitrinose galima įsigyti karštų produktų, šviežių sumuštinių.

Laiko parduotuvėje sutaupyti padės 3 savitarnos kasos „IKI Bitutė“, veiks ir paprasta kasa. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 20 val.

Parduotuvė įrengta pagal naująją „Iki“ kruopščiai parengtą parduotuvių koncepciją. Pagrindinė prekybos tinklo „Iki“ naujos koncepcijos parduotuvių idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai. 

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 245 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.