Vietų originaliausiems kadrams Šaltibarščių festivalyje paieška: supkitės tarp „šaltibarštIKI“ burokėlių Užupyje ir užsukite į šventišką žvaigždės šiltnamį

2024-05-30
Vietų originaliausiems kadrams Šaltibarščių festivalyje paieška: supkitės tarp „šaltibarštIKI“ burokėlių Užupyje ir užsukite į šventišką žvaigždės šiltnamį

Iš šeštadienį Vilnių rožine spalvą užliesiančio Šaltibarščių festivalio neabejotinai norėsis grįžti ne tik pilnu pilvu. Ne ką mažiau svarbu bus ir gausi gerų emocijų puokštė bei pilnas telefonas unikalių kadrų. Progų jiems netrūks dar bežengiant į festivalį – prekybos tinklas „Iki“ Užupyje nuties Šaltibarščių tiltą, kuris ves iki specialiai dekoruoto Šaltibarščių šiltnamio su tinklo „Instagram“ žvaigžde mopse, vardu Bulvė. Kas žino, gal festivalio metu ji sutiks savąjį Burokėlį…

„Siekiame būti arčiau savo pirkėjų, tad mūsų parduotuvių gausu net ir pačiame Vilniaus centre, kad būtų galima apsipirkti greitai ir be vargo. Pavyzdžiui, šaltibarščiams pritrūkus burokėlių ar krapų, kuriems šią savaitę taikome dar ir akciją su „Iki“ lojalumo kortele. Savo pirkėjų kasdienybę norime palengvinti ir įliedami gerų emocijų pliūpsnį į rožinės sriubos festivalį. Šeštadienį įkursime dvi lokacijas, kurios ne tik privers nusišypsoti, bet ir taps scena originalioms nuotraukoms, puikiai atspindinčiomis festivalio nuotaiką“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šaltibarščių tiltas. Vienas iš pagrindinių Užupio tiltų šeštadienį pasipuoš puikiai žinomais vasaros simboliu tapusios sriubos ingredientais. Juos galima rasti visose „Iki“ parduotuvėse ir kiekviename šaltibarščių puode: bulve, krapais, agurku, kiaušiniu ir pan. Jie sūpuosis šalia ant tilto jau nuo seno kabančių sūpynių, kviečiančių pajusti išskirtinę šio Vilniaus rajono dvasią ir pamiršti rūpesčius. 

Įmerkus kojas į gaivinantį Vilnelės vandenį ir galvą užvertus į burokėlius-milžinus, lūpos pačios tars ne „šaltekai“ ar „šaltibai“, o „šaltibarštIKI“.

Šaltibarščių šiltnamis. Įsiamžinus ant nuotaikingai puošto tilto ir keliaujant pagrindinės festivalio lokacijos link, pasitiks kita stotelė – išskirtinis stilizuotas šiltnamis. Jis įsikurs greta Užupyje esančios „IKI Express“ parduotuvės, kurioje, kaip ir kitose „Iki“ parduotuvėse, pirkėjai galės įsigyti tinklo šefų pagamintų šaltibarščių kibirėliuose. 

Parduotuvės prieiga prie žymiojo Užupio Angelo taps unikalia foto-sienele, skirta skaniausiam vasaros valgiui. Šiltnamis leis pasijusti lyg plaukiotum po šaltibarščių puodą: sienelė bus papuošta kultinės sriubos ingredientais ir kvies pasidaryti festivalio dvasios persmelktą bei šventišką asmenukę.

Šaltibarščių šiltnamio šeimininkė – „IKI“ paskyros „Instagrame“ žvaigždė mopsė, jau subūrusi didelį gerbėjų būrį. Jai tapti ne tik socialinių tinklų, bet ir rožinės sriubos festivalio įžymybe tiesiog lėmė likimas – juk kokie šaltibarščiai be Bulvės. Šunytė kvies visus nusifotografuoti ir laimėti riboto leidimo šaltibarščių kaklaskarę, kuri bus naudinga visą vasarą.

Įsiamžinti visi – nuo jauniausio iki vyriausio festivalio dalyvio – prie „Iki“ šaltibarščių tilto ir šiltnamio  kviečiami šeštadienį nuo 11 iki 17 val. valandos.