Vien sūrio ir bulvių Kalėdoms nepakaks: kas savaitę „Iki“ – 5000 prekių su nuolaidomis, nusipirksite ne keliolika, o tūkstančius produktų pigiau

2023-12-05
Vien sūrio ir bulvių Kalėdoms nepakaks: kas savaitę „Iki“ – 5000 prekių su nuolaidomis, nusipirksite ne keliolika, o tūkstančius produktų pigiau

Pasiruošti magiškoms Kalėdoms šiemet galima visai nebrangiai. Agresyviomis nuolaidomis ir ypač plačiu prekių asortimentu garsėjantis prekybos tinklas „Iki“ pristatė pirmąjį gruodžio akcijų leidinį, kuriame – kaip iš gausybės rago besipilantys gerų kainų pasiūlymai. Ne tik kasdieniams produktams, bet ir žaislams, šventinėms dekoracijoms, saldumynams bei aibei kitų prekių, kurios padės Kalėdoms pasiruošti pigiau ir šventiškiau.                                                                                    

„Faktų, kitaip nei miltų šventiniams kepiniams, nereikia sijoti – pirkėjai moka lengvai atskirti, kas jiems yra naudinga. Kol vieni siūlo siūlo 15 produktų kalėdinį krepšelį su tualetiniu popieriumi, mes kiekvieną savaitę skelbiame apie 5 tūkst. produktų, kuriuos galima įsigyti su akcijomis. Jas taikome ne tik kasdieniams produktams, bet ir tokiems, kurie leis palepinti artimuosius ar save ir laukti Kalėdų taip, kaip iš tiesų norisi“, – pažymi V. Budrienė.

Švenčių laukimą lydės mažiau išlaidų, jeigu pasinaudosite „Iki“ akcijomis, nuolaidomis ir specialiais pasiūlymais. Pavyzdžiui, nuo Kalėdų neatsiejamų mandarinų kilogramas visą savaitę tekainuoja 0,99 Eur, o visą šviežią viščiuką broilerį galima įsigyti net su 65 proc. nuolaida – vos už 1,99 Eur (kainos galioja su „Iki“ lojalumo kortele). Tai puiki proga išbandyti tuos kelis išsisaugotus naujus receptus, kaip orkaitėje jį paruošti sultingą ir kvapnų.

Kalėdinį jaukumą dažno namuose jau kuria žybsinčių lempučių girliandos. Elementų joms ir kitoms kalėdinėms dekoracijoms šią savaitę nusipirksite perpus pigiau – aktyvavus „Pigintuvą“, bus suteikta 50 proc. nuolaida.

Nuolaidų gausa jau laukia ir saldumynų skyriuje. Savo favoritą atras kiekvienas smaližius ar ieškantis šventinės dovanos: pigiau lojalumo programos dalyviams siūloma „Kinder“, „Rūtos“, „Roshen“, „Raffaello“, „Ferrero Rocher“, „Fazer“ ir kitų prekių ženklų gardumynų.

Neišlaidaukite: žaislai ir dekoracijos – iki dvigubai mažesnėmis kainomis

Kas dar šią savaitę pigiau? Kalėdinės pažibos puansetijos šiemet – ant populiarumo bangos, o su „Iki“ lojalumo kortele jomis papuošti namus galima vos nuo 2,99 Eur.

Jeigu dar nepasirūpinote šviečiančiais papuošimais namuose – taip pat ne bėda. Visą savaitę LED dekoracijoms, elektrinėms, lavsaninėms girliandoms, kalėdiniams žaisliukams ir dekoracijoms suteikiama iki 50 proc. nuolaida, pateikus „Iki“ lojalumo kortelę.

„Kasmet artėjant šventėms pristatome ir specialų kalėdiniais motyvais dekoruotą popierinį „Iki“ maišelį, kurį galima labai lengvai panaudoti dovanų pakavimui. Tvaru, originalu ir praktiška. Žinoma, populiarumo nepraranda ir tradiciniai dovanų pakavimo reikmenys, o jiems šią savaitę taikome 40 proc. nuolaidą su lojalumo kortele“, – pažymi V. Budrienė.

Vienu apsipirkimu „Iki“ parduotuvėse lengva pasirūpinti ir dovanomis vaikams. Nuo „Barbie“ ir kitų lėlių, vežimėlių joms ir „Hot Wheels“ automobiliukų – iki minkštų žaislų, „Play-Doh“ rinkinių ir kelių rūšių „Lego“ konstruktorių: šią savaitę patiems įvairiausiems žaislams siūlomos iki 50 proc. nuolaidos (su „Iki“ lojalumo kortele).

Nusipirkti pigiau – ir pasidėti švenčių vaišėms

„Iki“ akcijų leidinys taps ir geru sufleriu, kokiais produktais galima pasirūpinti anksčiau, neatidėliojant jų didžiajam apsipirkimui prieš šventes. Pavyzdžiui, ketvirtadienį pirkėjai su lojalumo kortele perpus pigiau pirks šaldytą žuvį, žuvies produkciją ir jūros gėrybes.

„Žuvies patiekalai ir Kūčios – neatsiejami. Prieš pat šventes šviežios žuvies pardavimai gerina rekordus, kasmet vis daugiau nuperkama ir jūros gėrybių. Šaldyta ši produkcija taip pat labai paklausi. Patogu tai, kad net jeigu ir nepanaudota per šventes, šaldyta žuvis, žuvies produkcija ar jūros gėrybės nesuges – galės dar ilgai šaldiklyje laukti savo eilės“, – sako V. Budrienė.

O kokios šventės be baltos mišrainės su žirneliais ir agurkėliais? Su „Iki“ lojalumo kortele „Kėdainių konservų fabriko“ produkcijos jau galima nusipirkti su 40 proc. nuolaida. Gera kaina galioja plačiam konservacijos asortimentui: nuo kukurūzų, grybų, morkų salotų iki sriubų, svogūnėlių ir įvairiausių džemų.

Tuo tarpu šeštadienį lojalumo programos nariai sulauks 50 proc. nuolaidų visoms sultims, sulčių gėrimams ir nektarams.

Dar daugiau nuolaidų, kaip visuomet, bus pasiūlyta nuo ketvirtadienio, tereikės kasoje panaudoti „Iki“ lojalumo kortelę. Šį savaitgalį tarp geriausių pasiūlymų – akcijos šaldytiems koldūnams, vaivorykštiniams upėtakiams, kiaulienos nugarinei ir net 40 proc. nuolaida įvairių rūšių buitinės chemijos prekėms.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas. Per pirmus tris mėnesius atnaujinus lojalumo programą pirkėjai ja pasinaudojo arti milijono kartų ir atsiėmė prizų už bemaž ketvirtį milijono eurų.