Trūksta saulės? „Iki“ lentynose jos daugiau – pristatyta nauja prinokusių vaisių ir gardžių daržovių linija už patrauklią kainą

2024-02-08
Trūksta saulės? „Iki“ lentynose jos daugiau – pristatyta nauja prinokusių vaisių ir gardžių daržovių linija už patrauklią kainą

Išskirtinės kokybės šviežutėliai sultingi vaisiai ir skanios daržovės – už prieinamą kainą. Ieškantiems tokių gėrybių parduotuvėse, prekybos tinklas „Iki“ vasarį pateikė naujieną: nauju privačiu prekės ženklu pažymėtą „Bon Via“ produkciją. Joje – tobulai sunokusios gėrybės ir išplėstas ekologiškų vaisių bei daržovių pasirinkimas, atkeliaujantis iš rinktinių ūkių. 

„Pirkėjai mūsų tinklą vertina ne tik dėl gerų kainų, bet ir ypač gausaus asortimento. Garsėjame bene plačiausiu Lietuvoje šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimu ir lyderio pozicijų užleisti neketiname. Daržovių ir vaisių kokybei turime net 3 rūšių kokybės patikrą, naudojame mini-laboratorijas ant ratų ir reguliariai pristatome naujienų. Vasarį „Iki“ parduotuvėse jau pasirodė naujojo privataus prekės ženklo „Bon Via“ gėrybės. Tikime, kad šią liniją pamėgs klientai, nes jie iš patirties gerai žino: privačių prekės ženklų produkciją įsigyti apsimoka – ji siūloma už patrauklią kainą, o kokybe niekuo nenusileidžia“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

„Bon Via“ – tai gėrybės geresniam gyvenimui ir kasdieniam stalui, kurių galima rasti tik „Iki“ tinklo parduotuvėse Lietuvoje. 

„Esame tarptautinio tinklo dalis, todėl tai atveria kelių savo pirkėjams pasiūlyti išskirtinių prekių. Bendradarbiaujame su ilgametę patirtį turinčiais vietiniais augintojais, kurie augina mūsų pirkėjų mėgstamas ir vertinamas vaisių bei daržovių rūšis, veisles. Kad būtų užtikrinta maksimali kokybė ir skonis, derlius yra renkamas tuose regionuose, kur klimato sąlygos tuo metu yra palankiausios“, – pasakoja V. Budrienė.

Vienas pagrindinių „Bon Via“ prioritetų – tobulai sunokusius vaisius ir šviežias daržoves kuo greičiau pristatyti „Iki“ pirkėjams. Produktų kokybė nuolat prižiūrima nuo auginimo vietovės iki pat atvežimo į parduotuves. Augintojus konsultuoja kokybės specialistai ir parenka optimalų derliaus nuėmimo laiką. Transportavimo metu palaikoma reikiama temperatūra, kad vaisiai ir daržovės ant „Iki“ pirkėjų kasdienio stalo atkeliautų gardūs ir švieži.

Dar daugiau ekologiškų gėrybių, kuriuos draugiškos ir aplinkai, ir piniginei

Ypatingas dėmesys plečiant asortimentą skiriamas lietuvių vis labiau mėgiamoms ekologiškoms gėrybėms – jos žymimos „Bon Via Bio“ etiketėmis. Ekologiški vaisiai ir daržovės kasdien į „Iki“ parduotuves atkeliauja tiesiai iš rinktinių, sertifikuotų ūkių. 

„Ne paslaptis, kad ekologiška produkcija kasmet yra vis paklausesnė – augantis dėmesys sveikai mitybai, sąmoningumui dėl įtakos aplinkai, skatina rinktis „bio“ prekes. Su naująja linija siekiame paneigti mitą, kad ekologiškoms gėrybėms reikia išleisti gerokai daugiau. Vos pasirodžiusios, naujosios „Bon Via Bio“ citrinos, paprikos, bulvės, taip pat mandarinai, apelsinai, svogūnai, česnakai sulaukė pirkėjų susidomėjimo. Jie patys įsitikina, kad tokia produkcija suteikia išskirtinę kokybę, ji yra draugiška tiek aplinkai, tiek piniginei“, – sako „Iki“ komunikacijos vadovė.

„Bon Via Bio“ – tai ne tik rūpestingai užauginti, bet ir tvariai supakuoti produktai. Jas įsigydami pirkėjai gali būti tikri, kad produktai bus supakuoti į tvarias pakuotes, dauguma – į maišelius iš celiuliozės tinklelio. Kitaip nei plastikiniai maišeliai, celiuliozės tinklelis suyra natūralaus proceso metu. Maišelių iš celiuliozės tinklelio gamybos procesui reikia mažiau išteklių, jis yra draugiškesnis aplinkai, palyginti su plastikinių maišelių gamyba.

V. Budrienė atkreipia dėmesį, kad klientai, įsigiję „Bon Via Bio“ produktus, turėtų tinkamai išrūšiuoti šias pakuotes. Tinklelį kompostuoti arba mesti prie maisto atliekų, etiketę – į bendras komunalines atliekas, o metalinį – prie metalo atliekų. Ji pažymi, kad „Iki“ turi planų šios linijos produktų pakuotes daryti dar draugiškesnes aplinkai. 

„Bon Via Bio“ produktų jau ieškokite 2 ir 3 širdelių „Iki“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, o šviežių „Bon Via“ gėrybių – parduotuvėse visoje Lietuvoje. Artimiausią jų lengva rasti čia: https://iki.lt/iki-parduotuviu-tinklas/ 

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.