Tokios kainos gaivina: „Iki“ paskelbus „Gėrimų fiestą“, žmonės juos perka ir dėžėmis

2024-05-31
Tokios kainos gaivina: „Iki“ paskelbus „Gėrimų fiestą“, žmonės juos perka ir dėžėmis

Šią savaitę užklupus itin karštiems orams, svarbu nepamiršti vartoti daugiau skysčių. Tačiau išleisti daugiau vandeniui, sultims, gaiviesiems ir kitiems gėrimams nebūtina – „Iki“ šią savaitę paskelbė ne tik Šaltibarščių, bet ir Gėrimų fiestą su nuolaidomis iki 50 proc. Pasak Gintarės Kitovės, „Iki“ komunikacijos vadovės, pirkėjai skuba pasinaudoti ypač gerais pasiūlymais, gėrimai tiesiog šluojami iš parduotuvių. 

„Garsėjame ypač solidžiomis akcijomis – jas kiekvieną savaitę skelbiame apie 5 tūkstančiams prekių. Planuodami nuolaidas atidžiai vertiname, kaip savo pirkėjams galime būti kuo naudingesni. Todėl visuomet tarp gerų pasiūlymų klientai ras daug šviežių vaisių, daržovių, šiuo metu ypač populiarių griliui skirtų jau paruoštų patiekalų, šviežios žuvies, įvairių užkandžių ir laisvalaikio prekių. Natūralu, kad prasidedant vasarai pirkėjai perka ir daugiau gėrimų, todėl patiems įvairiausiems jų paskelbėme akcijas iki 50 proc. Kadangi tai ilgai negendančios prekės, pirkėjai jas perka ir didesniais kiekiais, apsirūpina ilgesniam laikui“, – sako G. Kitovė.

„Gėrimų fiestos“ metu „Iki“ lojalumo programos dalyviai gali daug sutaupyti perkant įvairius gėrimus. Pavyzdžiui, du „Coca-Cola“ ar „Coca-Cola Zero“ buteliai po 1,5 l tekainuoja 2,15 Eur. Net iki perpus pigesnis įvairus vanduo – mineralinis, gazuotas ar negazuotas, stalo. Nuolaidos taikomos tokiems prekių ženklams kaip „Uniqua“, „Rasa Light“, „Birutė“ ir kt.

Didelių nuolaidų metas gali būti ir puiki proga atrasti naujų skonių – pavyzdžiui, išbandyti vyšnių ar vanilės skonio „Coca-Cola“, o gal braškių-kivių ar egzotiškų vaisių „Fanta“. Skardinė šių gėrimų su „Iki“ lojalumo kortele šią savaitę kainuoja vos 79 ct. Tuo tarpu 0,5 l trijų skonių buteliukai pastaruoju metu išpopuliarėjusio „Prime“ lojaliems „Iki“ klientams – net 4 eurais pigesni, tik 0,99 Eur.

Ir tai dar ne viskas – stipriai sutaupys ir perkantys sultis bei jų gėrimus, girą, sirupus gėrimams, ledukų šaldymo formeles, maišelius ir šiaudelius.

Pirmosiose vasaros „IKI Nuolaidiškėse“ – vaišės ir gėlės tėčiui

Sutaupyti norinčių pirkėjų tradicinė pirmoji stotelė pakeliui į savaitgalį – „IKI Nuolaidiškės“, kuriose nuo ketvirtadienio iki sekmadienio pasitinka dar gausesnis gerų pasiūlymų kiekis. 

„Regis, Motinos diena sulaukia daugiau dėmesio, tačiau Tėvo dieną lietuviai taip pat nuoširdžiai švenčia. Kasmet pirmąjį birželio savaitgalį pirkėjai aktyviau ieško įmantresnių užkandžių, gėlių, dovanų mylimiems tėveliams. Neatsiejamas šios dienos akcentas yra ir tortas, todėl visiems „Su meile IKI“ tortams šį savaitgalį taikome 20 proc. nuolaidą su „Iki“ kortele. Kaip jau įprasta, pasirūpinome ir specialiai Tėvo dienai dekoruotu gardėsiu – konditeriai iškepė sodrų belgiško šokolado tortą, kuris puoštas svarbiausiu žodžiu šį savaitgalį – „Tėčiui“, – pasakoja G. Kitovė.

Dovanai ar tiesiog savo namų papuošimui puikiai tiks skinti smulkiažiedžiai gvazdikai. Visa 15 vnt. puokštė lojaliems pirkėjams šį savaitgalį kainuoja tik 3,49 Eur. 

Grilio vakarėliui taip pat neteks išlaidauti: 20 proc. nuolaida paskelbta ir marinuotiems, ir pjaustytiems mėsos gaminiams, 1 kg lašišų pjausnių kainuoja tik 12,99 Eur, o kietasis sūris „Džiugas“ bei įvairūs bulvių ir kukurūzų traškučiai – visu ketvirtadaliu pigesni. Pasirūpinti švara taip pat galima stipriai sutaupant: visa valymo chemija ir indų plovikliai „Iki“ parduotuvėse šį savaitgalį 40 proc. pigesni. Tereikia kasoje pasinaudoti „Iki“ kortele ar programėle.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.