Tėvo dienos proga – solidžios išvaizdos ir skonio „Iki“ tortas „Šansas“

2022-06-02
Tėvo dienos proga – solidžios išvaizdos ir skonio „Iki“ tortas „Šansas“

Prekybos tinklas „Iki“ visus tėvus sveikina artėjančios šventės proga ir likus kiek mažiau nei savaitei iki Tėvo dienos pirkėjams pristatė riboto leidimo tortą „Šansas“. Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, teigimu, specialus solidžios išvaizdos tortas vos tik pasirodęs lentynose sulaukė smalsių pirkėjų žvilgsnių.

„Tėvo diena – Lietuvoje svarbi šventė. Todėl norėdami „Iki“ pirkėjams padėti pasveikinti esamus ar būsimus tėvus – likus kiek mažiau nei savaitei iki svarbios progos pristatėme riboto leidimo šokoladinį tortą „Šansas“, ant kurio puikuojasi mielas užrašas „Tėčiui“. Šį tortą lentynose bus galima rasti iki pat Tėvo dienos, birželio 5-osios. Pastebime, kad vos pasirodęs lentynose klasikinės išvaizdos skanėstas sudomino ir „Iki“ pirkėjus“, – sako V. Budrienė.

Kaip teigia „Iki“ komunikacijos vadovė, riboto leidimo torto kaina „Iki“ pirkėjams šią savaitę yra 11,99 Eur už kilogramą.

„Iki“ tortas „Šansas“ pasižymi elegantiška ir solidžia išvaizda. Jis yra kvadratinės formos, tamsios, sodraus juodojo šokolado spalvos. Ši spalva simbolizuoja lojalumą, pasišventimą bei išmintį, todėl puikiai įprasminą šią kiekvienoje šeimoje svarbią šventę. Nors iš pirmo žvilgsnio ypatingai progai skirtas tortas atrodo tvirtas, griežtas ir rimtas – viduje jis kaip ir tėtis, yra švelnaus ir paslaptingo skonio.

Riboto leidimo „Iki“ torte dominuoja sodraus, prabangaus šokoladinio kremo, pagaminto iš juodojo šokolado ir šviežios grietinėlės, skonis. Traškumo šiam skanėstui suteikia „Iki“ meistrų iš kokybiškų ingredientų: sviesto, migdolų riešutų bei medaus, pagamintas traškutis. Kartu su šokolado kremu šis traškutis sudaro harmoningą derinį ir puikiai subalansuoja torto skonį.

Tortą „Šansas“ galima įsigyti didžiosiose „Iki“ parduotuvėse.