Sostinės Naujamiestyje atidaroma atnaujinta „IKI Express“ parduotuvė

2021-08-27

Prekybos tinklas „Iki“ penktadienį, rugpjūčio 27 d., Vilniuje atidarė „IKI Express“ parduotuvę, atnaujintą pagal naują mažo formato parduotuvių koncepciją. Judriame Naujamiesčio rajone, adresu Vivulskio g. 15, esanti parduotuvė itin patogi greito apsipirkimo besitikintiems populiaraus sostinės rajono gyventojams ir čia dirbantiems žmonėms. Į parduotuvės atnaujinimą investuota 377,8 tūkst. eurų.

„Šią savaitę atidarome jau trečią atnaujintą mūsų prekybos tinklo parduotuvę. Ši „IKI Express“ parduotuvė pritaikyta skubančiam ir užimtam miesto žmogui, todėl neabejoju, kad ji puikiai išpildys spalvingo Naujamiesčio bendruomenės poreikius. Be to, parduotuvė puikiai atitinka Vilniaus miesto viziją apie įveiklintus pirmuosius pastatų aukštus, padedančius kurti pėstiesiems jaukesnį ir draugiškesnį miestą. Šį parduotuvė yra puikus to pavyzdys“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

210 kv. m parduotuvė primena nedidelę užkandinę. Joje yra didelis vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, karštų kulinarijos gaminių, bandelių, konditerijos gaminių pasirinkimas. Taip pat čia galima įsigyti aukščiausios kokybės įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti.

Atnaujintoje parduotuvėje įdiegtos ir apsipirkimo patirtį gerinančios technologinės naujovės. Pirkėjų patogumui, kad norimus produktus išsirinkti būtų greičiau ir paprasčiau, visas meniu yra rodomas vaizdo ekranuose.

Taip pat čia įrengtos 3 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos, padedančios skubantiems pirkėjams apsipirkti patogiau ir atsiskaityti greičiau. Veikia ir viena ne savitarnos kasa. Lankytojams parduotuvė bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklas „Iki“ itin daug dėmesio skiria plėtrai, inovacijoms bei atsinaujinimui. Per 2021 m. atidarytos 2 naujos parduotuvės. Dar net 15 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o keturios iš jų – „IKI Express“ Klaipėdoje ir Vilniuje – atnaujintos pagal naują koncepciją. Investuojama ir į naujo administracijos biuro bei parduotuvės statybas sostinės Pilaitės rajone.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 fizinės „Iki“ parduotuvės, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,9 tūkst. darbuotojų.