Sostinės centre atidaryta visiškai nauja „IKI Express“ parduotuvė

2022-11-08
Sostinės centre atidaryta visiškai nauja „IKI Express“ parduotuvė

Plėtros planus aktyviai vykdantis prekybos tinklas „Iki“ antradienį, lapkričio 8 d., sostinėje, Vilniaus g. 20, atidarė visiškai naują „IKI Express“ parduotuvę, kuri įrengta pagal modernią mažo formato parduotuvių koncepciją. Populiariausioje sostinės pramogų gatvėje esanti parduotuvė primena nedidelę užkandinę, ji itin patogi tiek į miesto centrą pasivaikščioti užsukantiems ar čia dirbantiems žmonėms, tiek ir susiruošusiems į vakarėlius naktinėtojams. Į parduotuvės įrengimą investuota 459 tūkst. eurų.

„Atidarydami naujas parduotuves diegiame įvairius sprendimus, kurie gerina apsipirkimo patirtį ir apsilankymą parduotuvėje daro dar malonesnį ir patogesnį. Naujas parduotuves atidarome ten, kur jos yra reikalingos. Ši nauja parduotuvė pačiame sostinės centre orientuota į intensyvius aktyvių ir veiklių pirkėjų srautus. Asortimentas čia suformuotas galvojant apie greito apsipirkimo, šviežių ir jau paruoštų vartoti produktų besitikinčių pirkėjų poreikius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujos „IKI Express“ parduotuvės prekybinis plotas yra 220 kv. m. Ši parduotuvė panaši į nedidelę užkandinę – pirkėjai joje ras vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, karštų kulinarijos gaminių, bandelių, konditerijos gaminių pasirinkimą. Taip pat čia galima įsigyti aukščiausios kokybės įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti.

Naujojoje parduotuvėje įdiegtos ir technologinės naujovės. Pirkėjų patirčiai pagerinti įrengti vaizdo ekranai, kuriuose rodomas siūlomas meniu. Greitam ir patogiam apsipirkimui parduotuvėje įrengtos 3 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Naujoje parduotuvėje įdiegtas LED apšvietimas ir moderni šaldymo įranga. Naujose ir rekonstruojamose „Iki“ parduotuvėse diegiami tvarumo sprendimai itin prisideda prie energijos taupymo. Įdiegus tvaresnį LED apšvietimą vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. elektros sąnaudų apšvietimui, atsižvelgiant į parduotuvės dydį. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O pakeitus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėjo iki 48 proc.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 235 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia parduotuvė Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.