Šaldytuvas – pilnas, o išlaidų jokių: „Iki“ pirkėjams išdalins net 31 maisto neišsenkantį šaldytuvą

2023-10-02
Šaldytuvas – pilnas, o išlaidų jokių: „Iki“ pirkėjams išdalins net 31 maisto neišsenkantį šaldytuvą

Ar norėtumėte, kad šviežių produktų šaldytuve ištisus metus netrūktų tam neišleidžiant nė euro? Tai netrukus virs realybe: prekybos tinklas „Iki“ skelbia gimtadienio žaidimą, kurio staigmena – net 31 „magiškas“ šaldytuvas pirkėjams su 3000 eurų vertės čekiais apsipirkimui „Iki“ parduotuvėse. Nudžiuginsiančių prizų paruošta ir daugiau.

Jau 31-ąjį gimtadienį pradedantis švęsti prekybos tinklas „Iki“ ir toliau tęsia tradiciją šia proga apdovanoti pirkėjus bei taip jiems padėkoti. Pasak Andrejs Dudko, „Iki“ rinkodaros vadovo, šiųmečio žaidimo prizai bus ne tik malonūs, bet ir ypač naudingi – pirkėjams leis sutaupyti dešimtis tūkstančių eurų.

„Iš viso paruošėme daugiau nei šimtą prizų, kurie bus vertingi bet kuriame namų ūkyje. Tai – mūsų padėka ištikimiems pirkėjams, dėl kurių kasdien stengiamės ir kurie padeda mums tobulėti, diktuoti madas rinkoje. Šventinio žaidimo kulminacija taps „neišsenkantys“ šaldytuvai – suteikiantys galimybę ištisus metus maisto „Iki“ parduotuvėse įsigyti nemokamai. Tai dar ne viskas – garsėjame patraukliomis nuolaidomis, tad šventės proga jų pirkėjams padovanosime ypač solidžių“, – apie žaidimą pasakoja A. Dudko.

Jau pradėkite rinkti žaidimo bilietus

Dalyvauti, pasak jo, bus visai paprasta. Progą pelnyti vertingus prizus turės visi „Iki“ lojalumo programos nariai, turintys mobiliąją programėlę. Kiekvienam, „Iki“ parduotuvėje apsiperkančiam bent už 10 eurų, bus automatiškai sugeneruotas žaidimo bilietas, kurį tereikės aktyvuoti „Iki“ programėlėje. Į pirkinių sumą neįskaičiuojama: tabako gaminiai, su tabako gaminiais susiję gaminiai, alkoholiniai gėrimai, loterijų bilietai, telefono sąskaitų papildymai, tara, dovanų kortelės, pradinio ir specializuoto maitinimo pieno mišiniai, trečiųjų šalių paslaugos (pvz., komunaliniai mokesčiai), IKI maišeliai, IKI degtukai.

Papildomų bilietų bus galima gauti ir mainant į juos sukauptus „Iki“ lojalumo taškus. Vienas bilietas – 20 lojalumo taškų. Kuo daugiau bilietų, tuo daugiau šansų, kad pasiseks žaidime. Prizų gausu, todėl ir laimėti vieną jų tikimybė didelė.

Didieji prizai – 31-a 3000 eurų vertės „Iki“ dovanų kortelė kartu su 31 išskirtinio dizaino šaldytuvu „Severin“, tad pinigų maistui bus galima nebeleisti. Pirmieji 10 čekių ir šaldytuvų bus išdalyti lapkričio pradžioje, išrinkus laimingus spalį registruotus žaidimo bilietus. Dar 10 prizų iškeliaus pas pirkėjus gruodį, o likusieji 11 – sausį. Tad jau metas pradėti rinkti bilietus, iš kurių 31-as bus tikrai laimingas.

„Pasiseks ir dar daugiau mūsų branginamų pirkėjų. Kadangi švenčiame 31-ąjį gimtadienį, todėl kas mėnesį dar 31 pirkėjas sulauks ir 31 proc. nuolaidos kitam apsipirkimui. Po keliasdešimt žaidimo nugalėtojų bus renkami kas mėnesį, tad progų gauti papildomą nuolaidą ir taip sutaupyti nestigs“, – sako A. Dudko.

Žaidimas jau prasidėjo visose „Iki“ parduotuvėse ir tęsis iki gruodžio 31 d. Nugalėtojai bus skelbiami „Iki“ interneto svetainėje ir informuojami asmeniškai. Visą informaciją apie žaidimo taisykles ir laukiančias dovanas rasite www.iki.lt.