Rekordiškai mažos kainos – jau nuo šiandien: „Iki“ skelbia globalinį išpardavimą ir nuolaidas net iki 60 proc.

2023-07-31

Liepą prekybos tinklas „Iki“ išlydi trenksmingai – pirmadienį pradėjo ribotą laiką truksiantį ir didelėmis nuolaidomis pažymėtą globalinį išpardavimą.  Pasak Vaidos Budrienės, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovės, pirkėjams vertėtų suskubti – išskirtinės prekės jau pardavinėjamos už išskirtines kainas.

„Iki“ parduotuvės garsėja ypač plačiu asortimentu už gerą kainą – turime gausų ne tik maisto prekių, bet ir įvairių buities, laisvalaikio, automobilių, namų apyvokos reikmenų pasirinkimą. Vis naujas nuolaidas siūlome kiekvieną savaitę, tačiau nedažnai jos siekia net 60 proc. ir būna taikomos tokiai gausybei prekių. Globalinio išpardavimo akcija truks savaitę, tačiau geriausių pasiūlymų gali nelikti ir anksčiau, mat išparduodame turimus prekių likučius“, – sako V. Budrienė.

Nuolaidų dydis ir gausa žada pranokti net ir didžiausius lūkesčius. Iš visų jų tikrai pavyks išsirinkti savo poreikiams labiausiai tinkančių prekių. Pavyzdžiui, jau nuo pirmadienio „Iki“ parduotuvėse įvairių vasaros sezono prekių, kojinių ir pėdkelnių galima įsigyti perpus pigiau.

Kas dar atpigs? Pasak V. Budrienės, „Iki“ parduotuvėse savaitę vyksiantis išpardavimas bus puiki proga įsigyti įvairių lauko žaidimų, kuprinių, drabužių ar žūklės reikmenų.

Svarbu paminėti, kad nuolaidos galios ir elektroninėje „Iki“ parduotuvėje. Užsisakius prekes joje, galima pasirinkti ne tik pristatymą į namus, bet ir galimybę patiems atsiimti pirkinius parduotuvėje ir taip sutaupyti laiko.

„Iki“ komunikacijos vadovė pažymi, kad tinklo parduotuvėse lengva sutaupyti perkant ne tik globalinio išpardavimo prekes. Visai neseniai „Iki“ sumažino reguliarias kainas plačiam spektrui pieno produktų – atpigo kelių rūšių jogurtai, grietinė, kefyras, pienas, sviestas.

V. Budrienė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti visai paprasta – akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudami lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.