Rekonstrukcijai uždaroma viena didžiausių Vilniaus „Iki“ parduotuvių

2022-01-07
Rekonstrukcijai uždaroma viena didžiausių Vilniaus „Iki“ parduotuvių

Jau kitą savaitę rekonstrukcijai duris laikinai užvers viena didžiausių ir populiariausių Vilniuje esančių prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių – „IKI Minskas“, įsikūrusi adresu Žirmūnų g. 2. Paskutinė parduotuvės darbo diena numatoma šeštadienį, sausio 8-ąją. Prieš uždarymą rekonstrukcijai šios parduotuvės pirkėjų laukia įvairūs pasiūlymai ir nuolaidos. Į parduotuvės rekonstrukciją planuojama investuoti 2,2 mln. eurų, ji truks du mėnesius – iki kovo vidurio.

Parduotuvė pasikeis iš esmės

„Kasdien daug dirbame tam, kad pirkėjams sukurtume kuo geresnę apsipirkimo patirtį, todėl intensyviai atnaujiname ir modernizuojame tinklo parduotuves, peržiūrime ir atnaujiname asortimentą, diegiame mažmeninės prekybos naujoves. Šiemet, švęsdami 30 metų gimtadienį, renovuosime vieną didžiausių ir žinomiausių „Iki“ parduotuvių sostinėje. Pažadame, kad po rekonstrukcijos parduotuvė visus maloniai stebins technologiniais ir interjero sprendimais, dar gausesniu prekių pasirinkimu“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

„IKI Minskas“ parduotuvė įsikūrusi vienoje judriausių miesto zonų, gyvenamajame Žirmūnų rajone, kelių itin judrių gatvių sankirtoje, tad kasdien sulaukia didelio lankytojų srauto. Žadama, kad po rekonstrukcijos ji taps viena moderniausių prekybos tinklo parduotuvių visoje Lietuvoje ir dar geriau išpildys joje gausiai besilankančių pirkėjų poreikius.

Pirkėjus „IKI Minskas” kviečia jau 23 metus

„IKI Minskas“ parduotuvė buvo atidaryta 1999 metais, vietoje čia kelis dešimtmečius veikusio ir bene visiems vilniečiams puikiai žinomo legendinio prekybos centro „Minskas“. Čia veikė ne tik maisto prekių parduotuvės, ryšių skyrius, kirpykla, knygynas, bet ir viena iš kelių mieste dietinių valgyklų.

Prieš 23 metus duris atvėrusi „IKI Minskas“ yra viena ilgiausiai veikiančių tinklo parduotuvių tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje. Tuomet parduotuvės plotas siekė 1500 kv. m. ir tai buvo vienas pirmųjų kompiuterizuotų prekybos centrų. Ši parduotuvė buvo viena moderniausių mažmeninės prekybos vietų sostinėje.

Paskutinį kartą parduotuvė buvo atnaujinta 2011-aisiais. Po tais metais įvykdyto atnaujinimo išaugo parduotuvės prekybos salės plotas, atnaujintas interjeras, padidintas asortimentas ir patobulintas prekių išdėstymas.

Prekybos tinklas „Iki“ nuolat vykdo aktyvią plėtrą. 2021 m. buvo atidarytos 6 visiškai naujos „Iki“ parduotuvės Vilniuje, Kaune, Ringauduose ir Kuršėnuose. Taip pat pagal naujausius standartus per metus buvo atnaujintos net 26 „Iki“ parduotuvės. Praėjusiais metais atnaujinta ir mažųjų „IKI Express“ parduotuvių koncepcija.

„Iki“ per šiuos metus planuoja ir toliau vykdyti plėtrą, atidaryti 5–7 parduotuves, į jas investuoti apie 10 mln. eurų.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,9 tūkst. darbuotojų.