Prie „Iki“ Grigiškėse ir Kaune gyventojų lauks skiepų autobusai

2021-07-14
Prie „Iki“ Grigiškėse ir Kaune gyventojų lauks skiepų autobusai

Liepos 14 d., Grigiškėse, prie „Iki“ parduotuvės adresu Kovo 11-osios g. 39B, ir liepos 15 d., Kaune, prie „Iki“ parduotuvės adresu Veiverių g. 150A, visi norintieji galės pasiskiepyti nuo COVID-19. Aikštelėje prie „Iki“ parduotuvės Grigiškėse gyventojai bus skiepijami 16–20 val., Kaune – 15–19 val.

„Palaikome šalies savivaldybių pastangas organizuojant vakcinavimą, todėl pasiūlėme galimybę  skiepų autobusams atvykti į aikšteles prie mūsų prekybos tinklo parduotuvių, kur yra dideli žmonių srautai. Manome, kad toks bendradarbiavimas padės Grigiškių ir Kauno gyventojams pasiskiepyti jiems patogioje vietoje ir sutaupyti laiko kelionei iki vakcinavimo centro“, – sako V. Budrienė.

Prie skiepų autobusų norintieji pasiskiepyti kviečiami atvykti be išankstinės registracijos, bus sudaroma gyva eilė. Su savimi gyventojams užtenka turėti asmens dokumentą. Grigiškėse bus skiepijama „Janssen“ vakcina. Ji tinka žmonės nuo 18 m. Iš viso numatoma 200 „Janssen“ vakcinų dozių.

Kaune prie „Iki“ parduotuvės gyventojai galės laisvai pasirinkti iš „Vaxzevria“ („AstraZeneca“), „Janssen“ bei „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) vakcinų. Jų bus daugiau kaip 200 dozių.

Pasak komunikacijos vadovės, prekybos tinklas palaiko glaudžius ryšius ir su kitomis šalies savivaldybėmis, aktyviai prisidėdamas prie informacijos apie vakcinavimą sklaidos. „Iki“ parduotuvėse Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Šiaulių, Skuodo Šilutės, Ukmergės savivaldybėse leidžiami garso įrašai, su informacija apie vakcinacijos vietas. Dar dalies savivaldybių parduotuvėse yra kabinami informaciniai plakatai.