Prekybos tinklas IKI vyresnio amžiaus žmonėms dovanojo šventinius pusryčius ir kartu pažymėjo projekto „Susitikim, mieli senjorai“ startą Vilniuje

2019-09-13

Rugsėjo pradžioje prekybos tinklas IKI vyresnio amžiaus gyventojus pakvietė rytą pradėti jaukiais pusryčiais gamtoje ir taip simboliškai pažymėti projekto „Susitikim, mieli senjorai“ nemokamų užsiėmimų startą Vilniuje. Šio projekto tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmonių savirealizaciją, padovanojant jiems galimybę išbandyti įvairias sveikatos stiprinimo, kūrybines veiklas ir atrasti save.

Šventinių pusryčių metu susirinkę projekto dalyviai galėjo mėgautis prekybos tinklo IKI ruoštomis vaišėmis, pabendrauti ir pasidalinti geromis emocijomis. Sostinės senjorai džiaugėsi, jog jau trečius metus juos suburia unikali socialinė atsakomybės veikla, kviečianti aktyviai dalyvauti ir leisti laiką drauge.

Šiemet pagrindinis projekto partneris ir idėjos palaikytojas yra prekybos tinklas IKI, kuris dovanoja  nemokamus užsiėmimus ir suteikia galimybę mokytis linijinių šokių, dailės meno, rankdarbių amato ir kalanetikos meistriškumo. Paskaitas veda ir savo žiniomis užsiėmimų metu dalijasi srities profesionalai: aktorė Dalia Michelevičiūtė, tapytojas Linas Liandzbergis, kūrybininkė Kristina Račkauskaitė bei trenerė Toma Peštenė.

Šventinių pusryčių metu prekybos tinklo IKI rinkodaros vadovas Andrej Pometko susirinkusiems ne tik linkėjo gero, pozityvaus nusiteikimo, bet ir pasidžiaugė aktyviu dalyvių įsitraukimu.

„Būti šios socialinės iniciatyvos dalimi yra didelis džiaugsmas. Išties gera matyti tiek daug besišypsančių vyresnio amžiaus žmonių veidų. Norime kiek įmanydami prisidėti prie šios žmonių grupės puikaus laisvalaikio ir naujų patirčių įgyvendino“,  – kalbėjo A. Pometko.

Šiemet projektas „Susitikim, mieli senjorai“ Vilniuje vyksta naujai įsikūrusiame Vilniaus „Senjorų avilyje“, vėliau kelsis į Kauno Girstučio kultūros centrą . Norintieji prisijungti prie veiklų, daugiau informacijos ir organizatorių kontaktus gali rasti čia.