Prekybos tinklas IKI turi naują komunikacijos vadovę

2019-10-14
Prekybos tinklas IKI turi naują komunikacijos vadovę

Prieš užimdama IKI komunikacijos vadovės pareigas, I. Baltrušaitienė daugiau kaip trejus metus buvo Lietuvos oro uostų Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė, yra dirbusi integruotos komunikacijos agentūroje „INK agency“ bei banko „Finasta“ komunikacijos ir rinkodaros projektų vadybininke.

„Džiaugiamės, jog mūsų komandą papildė dar viena savo srities profesionalė. Indrės sukaupta profesinė patirtis bei strateginės komunikacijos žinios neabejotinai prisidės prie mūsų įmonės sklandaus ir efektyvaus bendravimo su visuomene bei padės išlaikyti lyderiaujančias pozicijas itin konkurencingoje mažmeninės prekybos rinkoje“, – teigia prekybos tinklo IKI komercijos ir rinkodaros direktorė, valdybos narė Nijolė Kvietkauskaitė.

„Naujos pareigos skamba ambicingai, tačiau, tikiu, kad asmeninės ir profesinės savybės padės įveikti būsimus iššūkius. Manau, jog dirbdama kartu su geriausiais savo srities žinovais, ne tik praplėsiu savo kompetencijas, bet ir prisidėsiu prie klientų patirties gerinimo.

IKI puoselėjamos vertybės – novatoriškas požiūris, diegiamos naujovės, meilė aukštos kokybės maistui ir pagarba savo pirkėjams – man yra artimos. Tikiu, jog drauge nuveiksime daug prasmingų darbų ir pasieksime dar geresnių rezultatų“, – sako I. Baltrušaitienė.

Prekybos tinklas IKI pastaruoju metu aktyviai stiprina savo pozicijas rinkoje. Visoje Lietuvoje plečiamas ir modernizuojamas parduotuvių tinklas, didinamos investicijos į darbuotojų kompetencijų kėlimą bei gerovę. Šiemet duris atvėrė net dvi „IKI Akademijos“, įsikūrusios Vilniuje bei Klaipėdoje, kurių tikslas – užtikrinti sklandų naujų darbuotojų įvedimą ir kompetencijų ugdymą.