Prekybos tinklas IKI ragina džiaugtis gyvenimu: net tūkstančiui vyresnio amžiaus žmonių dovanojami sveikatos gerinimo ir kūrybinių veiklų užsiėmimai

2019-08-27
Prekybos tinklas IKI ragina džiaugtis gyvenimu: net tūkstančiui vyresnio amžiaus žmonių  dovanojami sveikatos gerinimo ir kūrybinių veiklų užsiėmimai

Šiemet projektas „Susitikim, mieli senjorai“ pirmiausiai startavo Vilniuje, naujai įsikūrusiame „Senjorų avilyje“. Vėliau jis bus įgyvendinamas ir Kaune, Girstučio kultūros centre. Šiuose miestuose pusę metų senjorai nemokamai galės apsilankyti ir sudalyvauti skirtingose veiklose: aktorės Dalios Michelevičiūtės vedamuose sveikatos stiprinimo užsiėmimuose, rankdarbių kūrėjos Kristinos Račkauskaitės vedamose kūrybinėse dirbtuvėse, trenerės Tomos Peštenės kalanetikos užsiėmimuose bei Lino Liandzbergio kuruojamuose dailės terapijos užsiėmimuose.

Prie projekto nuo šių metų prisijungė ir užsiėmimų dovanotoju tapo prekybos tinklas IKI, nuolatos ieškantis būdų, kaip pagerinti vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo kokybę ir visiems projekto dalyviams dovanojantis sveikatos gerinimo ir kūrybines veiklas.

„Visuomet stengėmės, kad Lietuvoje gyvenantys vyresnio amžiaus žmonės galėtų džiaugtis gražiu, turiningu ir prasmingu laiku. Pakviesti prisijungti prie šio projekto apsidžiaugėme – smagu, kai gerus darbus galime daryti ne tik savo prekybos tinklo ribose, bet ir jas plėsti, tapti aktyvių bendruomenių dalimi. Tikime, kad mūsų dovanojamos sveikatos gerinimo ir kūrybinės veiklos, kurios bus įgyvendinamos Vilniaus ir Kauno miestuose, ateityje plečiantis ir į kitus Lietuvos miestus, leis vyresnio amžiaus žmonėms mėgautis šio jų gyvenimo tarpsnio teikiamais pranašumais, atrasti bendraminčių ir galbūt net naujų pomėgių“, – teigia prekybos tinklo IKI rinkodaros vadovas Andrej Pometko.

Kaip teigia projekto iniciatorius, viešosios įstaigos „Sėkmės idėja“ atstovas Edgaras Stanišauskas, poreikis rūpintis šalies senjorais kilo jau seniai, o mintis vis pakurstydavo ir pati artimiausia aplinka: tėvai, seneliai ar kaimynai. „Nesinori, jog vyresnio amžiaus žmonės tūnotų namuose ir savo gražiausią laiką nugyventų vedini niūrių minčių. Yra daugybė veiklų, kurios neturi nei amžiaus, nei galimybių ribų – tereikia jas atverti vyresnio amžiaus žmonėms, padrąsinti. Todėl labai džiugu, kad šiemet projektą globoja ir misiją įgyvendinti padeda prekybos tinklas IKI. Projekto dalyviams – didelis laimėjimas“, – teigia E. Stanišauskas.

Tikimasi, jog šiais metais projektas „Susitikim, mieli senjorai“ taip pat sulauks puikaus įvertinimo, o ateityje veiklų pasiūla tik plėsis. Projekto organizatoriai reiškia padėką užsiėmimų dovanotojui prekybos tinklui IKI, informaciniams partneriams: naujienų portalui 15min.lt, LRT, žurnalui „Savaitė“ ir visiems prisidėjusiems: akių klinikai „Lirema”, odontologijos klinikai CLINIC|DPC, viešajai įstaigai „Azzara“, Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybėms, Kauno Girstučio kultūros centrui, Vilniuje įsikūrusiam „Senjorų aviliui“.