Prekybos tinklas „Iki“ Kaune atidarė naują parduotuvę

2021-09-09
Prekybos tinklas „Iki“ Kaune atidarė naują parduotuvę

Plėtros planus vykdantis prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį atidarė visiškai naują prekybos tinklo „Iki“ parduotuvę Kaune, Šančiuose, adresu Breslaujos g. 3a. Naujoji parduotuvė yra suprojektuota ir pastatyta būtent prekybos tinklo poreikiams. Investicijos į ją siekė 0,51 mln. eurų.

„Rūpinamės savo pirkėjų poreikiais ir atidarome naujas parduotuves ten, kur jos yra tikrai laukiamos vietos bendruomenės. Norime suteikti aplink gyvenantiems žmonėms galimybę patogiai ir saugiai apsipirkti arčiau namų esančioje modernioje naujoje parduotuvėje. Čia siūlysime platų visų kategorijų prekių pasirinkimą. Įdiegėme ir įvairių apsipirkimo patirtį gerinančių sprendimų“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Visiškai nauja šiuolaikiška ir moderni „Iki“ parduotuvė pastatyta taip, kad atitiktų darnios plėtros planus. Ji įrengta pagal naujausius įmonės standartus. Pirkėjų patogumui įrengta erdvi automobilių aikštelė, apgalvoti jaukią aplinką kuriantys žalieji plotai.

1010 kv. m ploto naujoje parduotuvėje įrengti erdvūs šviežių vaisių ir daržovių, pieno, sveriamos mėsos, taip pat mėsos savitarnos, atvėsintos ir rūkytos žuvies, kulinarijos ir konditerijos skyriai. Pirkėjai čia ras platų karštos ir rūkytos mėsos bei paukštienos pasirinkimą. Šviežumą vertinantiems gyventojams siūloma net tris kartus per dieną kepamos duonos ir bandelių.

Greitesniam apsipirkimui naujoje parduotuvėje įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti patogiau ir saugiau. Taip pat čia veikia 3 paprastos kasos. Parduotuvėje dirbs 27 darbuotojai. Pirkėjų patogumui  ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.