Pokyčiai bendrovės „Palink“ vadovybėje

2019-08-27
Pokyčiai bendrovės „Palink“ vadovybėje

„Esame dėkingi G. Rog už ilgametį darbą, nes kartu praleistas laikas ir vadovavimo sėkmė buvo ir bus vertinga patirtis, vedusi pirmyn visą įmonę. G. Rog padarė reikšmingą indėlį į tai, kokia IKI yra šiandien – rinkos lyderė, drąsiai priimanti naujoves ir subūrusi tvirtą savo srities profesionalų komandą, pasižyminčią stipria vidine kultūra ir komandine dvasia. Neabejojame, kad tai bus svarbus pamatas tolimesniam įmonės augimui ir pozicijų stiprinimui, leis judėti pirmyn ir tęsti pradėtus darbus su dar didesne jėga“, – sako IKI valdybos narė, komercijos ir marketingo direktorė Nijolė Kvietkauskaitė.

Dabartinis įmonės vadovas G. Rog savo pareigas tęs iki rugpjūčio 31 d. Jam pasitraukus iš pareigų, už įmonės valdymą bus atsakingi komercijos ir marketingo direktorė Nijolė Kvietkauskaitė ir finansų direktorius Saulius Stalnionis, priklausantys IKI valdybai, bei prekybos tinklo valdymo direktorė Lina Muižienė. N. Kvietkauskaitė taip pat koordinuos IKI valdybos darbą ir atstovaus įmonę viešumoje.

Apie „Palink“

Prekybos tinklas IKI Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1992 metų. Nuo 2008 m. didžiausias IKI akcininkas yra Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „REWE Group“. Įmonėje „Palink“ dirba daugiau kaip 6,5 tūkstančių darbuotojų komanda, kuri kasdien aptarnauja apie 300 tūkstančių pirkėjų. Tinklui priklauso 229 IKI ir IKI EXPRESS parduotuvės visoje Lietuvoje.