Pokyčiai bendrovės „Palink“ vadovybėje

2020-04-01
Pokyčiai bendrovės „Palink“ vadovybėje

„Dirbame srityje, kuri itin sparčiai kinta ir reikalauja operatyvių sprendimų. Atsakomybė už įmonės valdymą yra svarus įvertinimas, ypač šiuo įtemptu laikotarpiu, kai dideliems iššūkiams ruoštis nebėra laiko, o juos įveikti reikia čia ir dabar. Vertinu parodytą pasitikėjimą ir priimu tai kaip atsakomybę – prieš darbuotojus, partnerius, pirkėjus. Tikiu, kad visi kartu įveikę šį iššūkių kupiną laikotarpį tapsime stipresni“, – sako N. Kvietkauskaitė.

N. Kvietkauskaitė mažmeninės prekybos srityje turi sukaupusi daugiau nei 10 metų vadovavimo patirtį dirbdama tiek Lietuvos, tiek tarptautinio kapitalo įmonėse. Prie „Palink“ vadovų komandos ji prisijungė 2016 m. Iki šiol buvo atsakinga už tiekimo grandinės valdymą, rinkodarą, gamybą, kokybės vadybą, strateginių projektų valdymą ir įmonės plėtrą, taip pat taip pat koordinavo „Iki“ valdybos darbą ir atstovavo įmonei viešumoje.

Vykdomosios direktorės pareigas pradedanti eiti L. Muižienė įvairiose įmonės vadovaujamose pozicijose dirba nuo 2014 m. Ji 4 metus vadovavo rinkodaros departamentui, nuo 2018 m. eina prekybos tinklo valdymo direktorės pareigas, o nuo praėjusių metų pradėjo vadovauti ir technikos departamentui.

„Intensyviai dirbame, kad užtikrintume pirkėjų ir darbuotojų gerovę, tad vadovų atsakomybių auginimas rodo, kad priimami sprendimai yra teisingi. Šiuo įtemptu laikotarpiu didžiausią dėmesį skiriame sprendimams, kaip pasirūpinti savo darbuotojais, suvaldyti jų krūvius, taip pat nestabdyti tinklo plėtros ir atsinaujinimo“, – sako L. Muižienė.

Bendrovės valdybą sudaro trys nariai – Nijolė Kvietkauskaitė, Lina Muižienė ir finansų direktorius Saulius Stalnionis.

Prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1992 metų. Nuo 2018 m. didžiausias „Iki“ akcininkas yra Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „REWE Group“. Įmonėje „Palink“ dirba daugiau kaip 6,5 tūkstančių darbuotojų komanda, kuri kasdien aptarnauja apie 300 tūkstančių pirkėjų. Tinklui priklauso 228 „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvės visoje Lietuvoje.