Po rekonstrukcijos vienoje iš pagrindinių Vilniaus gatvių vėl atidaryta „Iki“ parduotuvė – pirkėjus pasitiks svarbi naujiena

2023-10-12
Po rekonstrukcijos vienoje iš pagrindinių Vilniaus gatvių vėl atidaryta „Iki“ parduotuvė – pirkėjus pasitiks svarbi naujiena

Ketvirtadienį vienoje svarbiausių Vilniaus eismo arterijų duris atvėrė atnaujinta „Iki“ parduotuvė. Kalvarijų g. 105 įsikūrusi parduotuvė pirkėjus pasitinka ne tik su atnaujinta koncepcija, bet ir platesniu prekių bei paslaugų asortimentu – po esminių atnaujinimų anksčiau „IKI Express“ buvusiai parduotuvei suteikta viena širdelė. 

Šiemet visoje šalyje diegiama nauja parduotuvių koncepcija buvo kuriama itin dėmesingai įsiklausant į pirkėjus, bendradarbiaujant su Švedijos ir Vokietijos mažmeninės rinkos ekspertais.

„Galvodami apie mūsų pirkėjus ir jų poreikius, visada stengiamės būti žingsniu priekyje – imtis lyderystės įgyvendinant pokyčius, atnešant mažmenos inovacijas į Lietuvą. Pastarieji keleri metai parodė, kad keičiasi ir pats pirkėjas – tikisi dar sklandesnės apsipirkimo patirties, greičio, patogumo, drąsiai išbando technologines naujoves. Tai mus kasdien skatina keistis, naujausias mūsų kūrinys – geriausiomis rinkos praktikomis grįsta fizinių parduotuvių koncepcija, kurią palaipsniui įgyvendiname visoje Lietuvoje“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Pagrindinė prekybos tinklo „Iki“ naujos koncepcijos parduotuvių idėja – sukurti tokią aplinką, kurioje klientų apsipirkimo kelionė vyktų intuityviai, mėgstamas prekes būtų galima rasti kuo greičiau ir patogiau, būtų aiškiai išskirti specialūs kainų pasiūlymai ir dar daugiau dėmesio skiriama „Iki“ stiprybei rinkoje – šviežių produktų asortimentui.

Pagal naujausius bendrovės standartus atnaujintos parduotuvės „IKI – Šatrijos“ prekybinis plotas užima 248 kv. m. Sumaniai išnaudojama erdvė ir inovatyvus išplanavimas leis joje rasti visko, ko reikia kasdieniam apsipirkimui. 

Atnaujintai parduotuvei pagal naujuosius „Iki“ formatus suteikta viena širdelė. Tai reiškia, kad čia galima rasti visas būtinas prekes arčiau namų. 

Atliepiant lankytojų poreikius, siūlomas kruopščiai atrinktas iki 9 tūkst. prekių asortimentas: švieži vaisiai ir daržovės, vietoje ne mažiau kaip triskart per dieną kepama duona ir bandelės, optimalus bakalėjos, šaldytų, gėrimų, alkoholio ir namų komforto prekių pasirinkimas. Tai „Iki“ klientams leis greitai ir patogiai papildyti namų atsargas ar pasirūpinti pirkiniais visai savaitei.

Laiko parduotuvėje sutaupyti padės 3 savitarnos kasos „IKI Bitutė“, veiks ir paprasta kasa. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 20 val.

Atnaujinant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, įdiegus LED apšvietimą, vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O atnaujinus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėja beveik perpus.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 242 parduotuves visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.