Po rekonstrukcijos „Iki“ atvėrė duris klaipėdiečiams

2018-11-22

Duris naujai atvėrusi parduotuvė uostamiesčio gyventojus bei miesto svečius pasitiks patogesniu prekybos salės išdėstymu, didesniu daržovių ir vaisų skyriumi, platesniu šviežios mėsos ir žuvies asortimentu. Parduotuvėje pirkėjų patogumui taip pat įrengta aptarnavimo sala, kurioje gyventojai galės rasti didesnį kulinarijos gaminių, sūrių ir rūkytos mėsos gaminių pasirinkimą. Ypatingas dėmesys atnaujintoje parduotuvėje bus skiriamas lietuviškų produktų pasiūlai, kuri sudarys apie 80 proc. visų prekių.

1547 kv. m ploto parduotuvėje taip pat padidintas savitarnos kasų kiekis – nuo šiol jų bus penkios, todėl pirkėjai už prekes atsiskaityti galės dar greičiau. Iš viso patogiu gyventojų apsipirkimu parduotuvėje rūpinsis 48 darbuotojai, iš kurių net 8 yra atsakingi už šviežius kepinius kiekvieną rytą.

„Visoje Lietuvoje aktyviai plečiame ir modernizuojame savo parduotuvių tinklą. Reaguojame į pirkėjų poreikius, sekame naujausias tendencijas ir siekiame dar labiau išryškinti savo pranašumus. Dėl to parduotuvėse ir toliau ypatingą dėmesį skiriame šviežio maisto, daržovių bei vaisių pasirinkimui ir kokybei, o taip pat – viso asortimento įvairovei. Kartu investuojame ir į savo darbuotojų gerovę, jų kompetencijų kėlimą, verslo socialinę atsakomybę. Visa tai leidžia dar labiau sustiprinti „Iki“ pozicijas Lietuvos mažmeninės prekybos rinkoje“, – sako prekybos tinklą „Iki“ valdančios bendrovės „Palink“ generalinis direktorius Gerard Rog.

Parduotuvės atidarymo proga specialias akcijas bei pramogas lankytojams siūlo ir kitos „Studlendo“ prekybos centre įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų tiekėjai.

Iš viso per ateinančius dvejus metus visoje šalyje planuojama atidaryti 20 naujų „Iki“ parduotuvių ir rekonstruoti apie 50 esamų.

Pagrindiniu prekybos tinklo akcininku padidinusi savo investicijų dalį neseniai tapo viena didžiausių Vokietijos mažmeninės prekybos grupių „Rewe“, kuri „Iki“ valdyme dalyvauja nuo 2008 metų. „Rewe“ nuo šių metų lapkričio valdo 93,75 proc. bendrovės „Palink“ akcijų.

„Rewe“ grupė veikia 22 Europos šalyse, jos apyvarta siekia beveik 58 mlrd. eurų. Grupei priklauso tokie prekybos tinklai kaip „Rewe to go“, „Penny“, „Billa“, taip pat kelionių agentūros. Iš viso „Rewe“ priklausantys prekybos tinklai praėjusiais metais valdė 15,3 tūkst. parduotuvių. Grupės valdomose įmonėse dirba 345 tūkst. darbuotojų.

Prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veiklą vykdo nuo 1991 metų. Šiuo metu šalyje iš viso veikia 233 tinklo parduotuvės.