Po gausaus pirmo sniego lietuviai užgulė parduotuves: kai kurių žiemos prekių parduota 8 kartus daugiau

2022-11-21
Po gausaus pirmo sniego lietuviai užgulė parduotuves: kai kurių žiemos prekių parduota 8 kartus daugiau

Praėjusią savaitę ir savaitgalį šalyje iškritus pirmajam sniegui, gyventojai suskubo ruoštis žiemai. Tai rodo sniegui ir šalčiui įveikti reikalingų prekių pardavimai. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad prekybos tinklas paruošė gausų sniego prekių asortimentą, o pradėjus snigti kai kurių žiemos prekių pardavimai išaugo net 800 proc.

„Nors ruduo buvo neįprastai šiltas, iš anksto ruošėmės ir tikrai lietuviškai žiemai, turime platų žiemos prekių pasirinkimą nuo sniegui ir valymui reikalingų gremžtukų, valiklių, žieminio langų skysčio iki žieminių pirštinių. Žiemos prekių asortimentas jau pirmąją snygio dieną sulaukė didelio pirkėjų susidomėjimo“, – sako V. Budrienė.

Pasak V. Budrienės, daugiausia pirkėjai šiomis dienomis pirko būtent įvairių gremžtukų. Jų augimas žiemos prekių krepšelyje yra pats įspūdingiausias – lapkričio trečiąją savaitę, palyginti su lapkričio antrąja savaite, jų parduota net 8 kartus daugiau.

Dar viena sparčiai žiemos pirkinių krepšelyje išpopuliarėjusi prekė yra žieminis automobilių langų skystis. Šios prekės pardavimai lapkričio trečiąją savaitę, palyginti su lapkričio antrąja savaite, išaugo maždaug 6,5 karto.

Taip pat, „Iki“ komunikacijos vadovės teigimu, daug pirkėjų dėmesio sulaukė ir žieminės pirštinės. Jų pardavimai per savaitę šoktelėjo apie 200 procentų.

Kaip teigia V. Budrienė, prekybos tinkle užtikrinamas platus žiemos iššūkiams skirtas asortimentas. Prekybos tinklo darbuotojai nuolat stebi oro sąlygas ir deda pastangas, kad sniego padariniams įveikti skirtų prekių pirkėjai nepritrūktų visose tinklo parduotuvėse.